Julia Wieniawa rozgrzewa sieć. Kusy strój podkreślił zgrabną figurę aktorki. "Pięknie wyglądasz" [ZDJĘCIE]

Macie już dość zimy, która jeszcze nawet się nie zaczęła? Koniecznie wpadnijcie na Instagram Julii Wieniawy! To właśnie tam aktorka podzieliła się pierwszą fotografią prosto z gorących wakacji. "Pięknie wyglądasz" - nie mogli się nachwalić internauci.

Julia Wieniawa na wakacjach

Julia Wieniawa zaktualizowała Instagram, „przemycając” słoneczne promienie – i to niemal na początku grudnia! Końcem listopada aktorka i piosenkarka postanowiła spakować walizki i udać się w egzotyczną podróż. Obecnie 23-latka przebywa na Mauritiusie, skąd przesyła gorące pozdrowienia. Na jej profilu właśnie pojawiło się nowe zdjęcie ukazujące młodą gwiazdę pozującą na egzotycznym tle. Neonowy top w połączeniu z dolną, kolorową częścią stroju, a do tego okulary przeciwsłoneczne i rozpuszczone włosy – tak Julia Wieniawa pozowała przed obiektywem.

Nakarmię się słońcem i zaraz wracam

– przyznała w opisie, oznaczając miejsce, w którym się znajduje.

Julia Wieniawa z milionami obserwatorów na Instagramie

Julia Wieniawa cieszy się olbrzymią popularnością w mediach społecznościowych, a każdy jej ruch na Instagramie śledzi spora grupa fanów – to już ponad dwa miliony! Nic więc dziwnego, że pod postem szybko zaroiło się od komentarzy, w których życzenia udanego wypoczynku przeplatały się z komplementami:

Sam nie wiem, co jest piękniejsze, czy te piękne widoki za Tobą, czy ty!

Odpoczywaj! Pięknie wyglądasz i do tego ekstra widoki.

Przepiękna.

Jaka rozpromieniona. Udanego wypoczynku, Julka!

Przy Tobie ten piękny krajobraz jest tylko tłem.

Śliczna i przede wszystkim zdolna! Tak trzymaj Julio. Pozdrawiam serdecznie.

Rośnie także licznik wirtualnych „serduszek”, które także są wyrazem sympatii użytkowników sieci.

Julia Wieniawa – seriale, filmy, kariera muzyczna

Śmiało można powiedzieć, że Julia Wieniawa w pełni zasłużyła na taki wypoczynek. Minione miesiące upłynęły jej na wytężonej pracy; 23-letnia aktorka nie tylko działała na filmowym planie, ale też chętnie pojawiała się na muzycznych scenach. Julia Wieniawa należy bowiem do grona gwiazd, które umiejętnie łączą bycie aktorem z innymi przedsięwzięciami; u niej jest to działalność w świecie muzyki! Niedawno światło dzienne ujrzał klip do kolejnego utworu Julii pt.: „Wenus”. To muzyczna propozycja pochodząca z płyty zatytułowanej: „Omamy”.

Julia Wieniawa w pamięci serialowej oraz filmowej publiczności zapisała się kreacjami w takich produkcjach, jak m.in.: „Rodzinka.pl”,  „Zawsze warto”, „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”, „W lesie dziś nie zaśnie nikt” i wiele innych.

Prywatnie Julia Wieniawa przez pewien czas była związana z aktorem Nikodemem Rozbickim. Pod koniec października w mediach pojawiła się jednak informacja o ich rozstaniu.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki nie są już razem! Para poinformowała o rozstaniu
Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki się rozstali. Para poinformowała o tym w krótkim wpisie na Instagramie. Oboje zapewnili, że wciąż łączy ich dobra relacja.

 

Oceń ten artykuł 6 32

Ogólna ocena Julia Wieniawa rozgrzewa sieć. Kusy strój podkreślił zgrabną figurę aktorki. "Pięknie wyglądasz" [ZDJĘCIE] to: 15% / 100%, uzyskana z: 38 głosów.
Komentarze