Julia Wieniawa rozpala sieć kadrami w bikini. "Śliczna" [FOTO]

Julia Wieniawa podzieliła się na Instagramie kilkoma kadrami ze swojego urlopu w słonecznej Brazylii. Wśród nich nie zabrakło zdjęć w bikini, a także bez makijażu! Internauci są zachwyceni urodą aktorki i obsypali ją komplementami.

Julia Wieniawa w bikini

Wysokie temperatury na zewnątrz skutecznie przypominają wszystkim o tym, że zbliża się lato. A lato najczęściej oznacza podróże, na które wybieramy się w ramach odpoczynku od codzienności. Na taką podróż pozwoliła sobie Julia Wieniawa, która poleciała do słonecznej Brazylii. Piosenkarka opublikowała na swoim Instagramie kilka kadrów z tego pięknego miejsca. Zapozowała w bikini, a także pokazała się w wersji bez makijażu. Internautom bardzo spodobały się fotografie, więc nie trzeba było długo czekać na lawinę komplementów w komentarzach:

Przepięknie
Bogini naturalnego piękna
Śliczna
Ale ślicznie jesteś opalona

Julia Wieniawa – kariera, Instagram

Julia Wieniawa realizuje się artystycznie na wielu płaszczyznach – jest zarówno aktorką, jak i piosenkarką. Pierwsze kroki stawiała chociażby w serialu komediowym "Rodzinka.pl", gdzie grała Paulę. Ma za sobą również rolę w filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt". Rozwija również karierę muzyczną – jej album "Omamy" cieszy się dużą popularnością. Oprócz tego Julia działa na Instagramie – nie tylko dzieli się tam kadrami z życia prywatnego i zawodowego, ale i zajmuje się reklamowaniem lubianych przez nią produktów. Zebrała też spore grono fanów, którzy obserwują jej profil – teraz jest to ponad 2,1 miliona!

Kacperek z "Rodzinki.pl" obchodził 19. urodziny. Z tej okazji zamieścił zdjęcie z serialową Zosią! [FOTO]
"Rodzinka.pl" to jeden z kultowych polskich seriali komediowych. Perypetie Boskich potrafiły niejednego rozbawić do łez! Spoglądając dzisiaj na zdjęcia młodych aktorów, którzy grali dzieci państwa Boskich, trudno się nie zdziwić. 3 czerwca...

Oceń ten artykuł 0 0