Julia Wieniawa śpiewa świąteczny utwór. "Jaka piękna i długa reklama Allegro"

Julia Wieniawa, Mery Spolsky i Arek Kłusowski nagrali dla Allegro świąteczną piosenkę "Wspólna chwila". Nie wszystkim przypadła ona do gustu. Opinie w sieci są mocno podzielone.

Wieniawa, Spolsky i Kłusowski – „Wspólna chwila”

Julia Wieniawa, Mary Spolsky i Arek Kłusowski nagrali razem świąteczny singiel „Wspólna chwila”. Powstał on na potrzeby nowego spotu promującego portal Allegro. Choć platforma sprzedażowa dotychczas była kojarzona ze świetnymi, często bardzo wzruszającymi reklamami, tym razem odbiór nie jest tak pozytywny. Opinie są dość podzielone.

Internauci komentują świąteczną piosenkę Allegro

Opublikowany w serwisie YouTube klip do piosenki „Wspólna chwila” w wykonaniu Julii Wieniawy, Mery Spolsky i Arka Kłusowskiego szybko zyskał sporą popularność. W ciągu pierwszej doby od premiery odtworzono go bowiem 300 tysięcy razy. Internauci są jednak w opiniach na temat utworu mocno podzieleni. Świadczą o tym chociażby oceny na YouTube. Piosenka ma niewiele więcej łapek w górę od tych w dół.

Świąteczna reklama Allegro u niektórych od razu wywołała skojarzenia z innym głośnym w ostatnim czasie spotem, który stał się obiektem wielu żartów i memów. Mowa tu o „pięknej i długiej” reklamie Apartu. W niej także występowała Julia Wieniawa.

Jaka piękna i długa reklama… – tu też pasuje

Jaka piękna i długa reklama Allegro!

– żartują teraz internauci.

Oceń ten artykuł 5 45

Ogólna ocena Julia Wieniawa śpiewa świąteczny utwór. "Jaka piękna i długa reklama Allegro" to: 10% / 100%, uzyskana z: 50 głosów.
Komentarze