Julia Wieniawa topless? Aktorka odważnie odsłania ciało na Malediwach. Zrobiło się gorąco [FOTO]

Julia Wieniawa korzysta ze sprzyjającej pogody na Malediwach. 23-letnia aktorka podczas kolejnego w ciągu ostatnich tygodni urlopu chętnie odsłania ciało. Ale tak dużo jak teraz dawno nie pokazała!

Julia Wieniawa – profil na Instagramie

Julia Wieniawa jest najbardziej rozchwytywaną gwiazdą młodego pokolenia. 23-latka nie ogranicza się tylko do jednego zajęcia – gra w filmach, śpiewa, bierze udział w kolejnych kampaniach reklamowych i prężnie działa w social mediach, gdzie cieszy się popularnością, jakiej większość celebrytów może jej tylko pozazdrościć. Na swoim instagramowym profilu zgromadziła już ponad 2,1 mln obserwujących.

Julia Wieniawa poleciała na Malediwy

Julia Wieniawa za pośrednictwem Instagrama obszernie relacjonuje swoje życie. Niedawno chwaliła się fanom zachwycającymi kadrami z urlopu na Bali. Po powrocie z wakacji nie zabawiła w Polsce długo, bowiem właśnie znów poleciała na drugi koniec świata – tym razem na Malediwy. Na wczasach nie jest sama – 23-latce towarzyszy jej ukochany Nikodem Rozbicki. Wieniawa tuż po przylocie na miejsce zaczęła wrzucać do sieci wakacyjne kadry. Pogoda sprzyja odsłanianiu ciała.

Wieniawa spędza wczasy z "tajemniczym blondynem". Pokazała zdjęcie. Co z jej związkiem z Rozbickim? [FOTO]
Julia Wieniawa wybrała się na kolejny urlop. Na Malediwy poleciała z "tajemniczym blondynem". Czyżby w ten sposób chciała odnieść się do pogłosek o rozstaniu z Nikodemem Rozbickim? Media w ostatnim...

Julia Wieniawa odsłania ciało na urlopie

Gwiazda, której rozpoznawalności przysporzył serial „Rodzinka.pl”, zdążyła już pochwalić się pierwszymi zdjęciami ze słonecznych Malediwów. Na fotografiach, które pojawiły się na jej instagramowym profilu, w niezwykle malowniczej scenerii wygrzewa się w bikini. Jeszcze więcej pokazała na InstaStories. 23-latka udostępniła tam krótki filmik, na którym odważnie odsłania ciało, najprawdopodobniej pozując topless.

Gorącym nagraniem Julia nieźle podgrzała atmosferę. Miłośnicy wdzięków pięknej gwiazdy nie ukrywają, że już nie mogą doczekać się kolejnych podobnych publikacji.

Piękna dziewczyna 

Najpiękniejsza!

Cudowna dziewczyna 

Sztos forma! 

– zachwycają się wakacyjną Wieniawą internauci.

Julia Wieniawa topless? Aktorka odważnie odsłania ciało na Malediwach. Zrobiło się gorąco [FOTO]

fot. Instagram/@juliawieniawa

Oceń ten artykuł 2 11

Ogólna ocena Julia Wieniawa topless? Aktorka odważnie odsłania ciało na Malediwach. Zrobiło się gorąco [FOTO] to: 15% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.
Komentarze