Julia Wieniawa zaskoczyła metamorfozą! Internauci: "Jak Nina Dobrev", "Szyk mody" [WIDEO]

Aktorka po wakacjach na Bali wraca ze zdwojoną mocą! Naładowała baterie i szykuje się do pracy. Lecz przed rozpoczęciem "show-biznesowego maratonu"... najpierw wdrożyła w życie plan metamorfozy. Fani zachwycają się jej przemianą.

Julia Wieniawa zaskoczyła metamorfozą!

Młoda aktorka słynie z intensywnego udzielania się w mediach społecznościowych. Rzesze fanów śledzą jej poczynania w sieci, dlatego nawet będąc na wakacjach nie próżnowała i publikowała urokliwe kadry. Teraz wróciła z urlopu i postanowiła coś zmienić. A wiadomo, że najlepiej zaczynać metamorfozy od wyglądu. Julia Wieniawa zdecydowała się na jednolity, świetlisty brąz i modne cięcie włosów. Wcześniej miała fryzurę w stylu „ombre”, czyli ciemna góra głowy oraz jasne końcówki.

Internauci zachwyceni…

Wielbiciele aktorki z entuzjazmem przyjęli jej najnowszą przemianę, którą uwieczniła na nagraniu. Wideo prezentuje, jak Julia Wieniawa wyglądała przed wizytą u fryzjera i tuż po niej. Zauroczeni fani nie poskąpili „płomiennych” reakcji ani słów podziwu. Nie brakuje też porównań do Hailey Bieber, czy gwiazdy „Pamiętników wampirów” Niny Dobrev. Oczywiście są również osoby, którym metamorfoza celebrytki nie przypadła do gustu. 

Ale ty jesteś seksowna.

Kopia Hailey!

Julcia, zmiana totalnie na plus. Pięknie Ci jest w ciemnych włoskach, to jest totalnie twój kolor.

Pięknie!

Szyk mody!

Pasują Ci ciemniejsze włosy.

Ale przypominasz mi Ninę Dobrev.

Świetnie!

Cięcie nie moje klimaty.

Mi bardziej się podobał poprzedni odcień.

Kim jest Julia Wieniawa?

To 23-letnia aktorka, prezenterka telewizyjna i piosenkarka. Zadebiutowała jako Paulina w serialu „rodzinka.pl” (2013-2020). Również zyskała rozgłos za sprawą roli Ady Michalskiej w serialu „Zawsze warto” (2019–2020). Jest także znana dzięki występowi w filmie Patryka Vegi „Kobiety mafii” (2018 rok). W 2020 roku zagrała główne role w produkcjach, takich jak: „W lesie dziś nie zaśnie nikt”, czy „Wszyscy moi przyjaciele nie żyją”. Julia Wieniawa była partnerką aktora Antoniego Królikowskiego (2017-2018) i muzyka Aleksandra Milwiw-Barona (2019 rok). Natomiast w listopadzie 2020 roku celebrytka potwierdziła swój związek z aktorem Nikodemem Rozbickim.

Czytaj też:

Julia Wieniawa pozbyła się biustonosza. Postawiła na odważny strój. "Ogień!" [FOTO]
Ceniony fotograf Marcin Tyszka - znany z programu "Top Model" - pokazał efekty sesji zdjęciowej z Julią Wieniawą w Barcelonie. Obecnie aktorka przebywa na Bali, gdzie spędza wakacje ze znajomymi. Minęło już...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze