Julia Wieniawa zaśpiewała na żywo na Bestsellerach Empiku. Jak wyszło? Fani mają poważne zastrzeżenia [WIDEO]

Julia Wieniawa podczas wtorkowej gali Bestsellery Empiku wykonała swój nowy singiel "Rozkosz", a także wystąpiła w duecie z Anitą Lipnicką. Choć widzowie wiązali z tym występem duże nadzieje, chyba jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem.

Tłumy gwiazd na Bestsellerach Empiku

We wtorek odbyła się gala Bestsellery Empiku, w czasie której wręczono nagrody za najlepiej sprzedające się dzieła 2021 roku. Wydarzenie, którego gospodarzami byli Gabi Drzewiecka i Marcin Prokop, było transmitowane na żywo na antenie TVN. Imprezę można było oglądać także online – w serwisie YouTube. Doroczną galę występami uświetniły największe gwiazdy polskiej sceny muzycznej.

Bestsellery Empiku i występ Julii Wieniawy

W trakcie gali Bestsellery Empiku na scenie wystąpiło wiele gwiazd muzyki, m. in. Krzysztof Zalewski, Artur Rojek, Sanah, Stanisław Soyka, Vito Bambino czy Julia Wieniawa. Ta ostatnia podczas wtorkowej imprezy miała okazję po raz pierwszy zaprezentować na żywo swój najnowszy singiel „Rozkosz”. Wieniawa wystąpiła także w duecie z Anitą Lipnicką. Wraz z legendarną wokalistką Varius Manx wykonała utwór „Zanim zrozumiesz”.

Julia Wieniawa zaśpiewała z Anitą Lipnicką

O nieoczywistym duecie Anity Lipnickiej i Julii Wieniawy sporo mówiło się jeszcze przed galą Empiku. Wielu wiązało z ich występem spore nadzieje, jednak chyba nie wszystko poszło zgodnie z planem. W czasie ich wspólnego wykonania utworu „Zanim zrozumiesz” widzowie skarżyli się bowiem na nagłośnienie. Zwłaszcza wokal Wieniawy był dla oglądających bardzo słabo słyszalny. Podobne zastrzeżenia pojawiały się zresztą przy okazji występów innych wykonawców, m. in. Artura Rojka i duetu Kacperczyk.

Julii Wieniawy i Anity Lipnickiej w utworze „Zanim zrozumiesz” posłuchacie poniżej. Występ zaczyna się ok. 1:53:20.

Oceń ten artykuł 155 183

Ogólna ocena Julia Wieniawa zaśpiewała na żywo na Bestsellerach Empiku. Jak wyszło? Fani mają poważne zastrzeżenia [WIDEO] to: 45% / 100%, uzyskana z: 338 głosów.
Komentarze