Justin Timberlake po latach przeprasza Britney Spears. "Czerpałem korzyści z systemu, który toleruje mizoginię i rasizm"

Justin Timberlake po niemal 20 latach od rozstania postanowił publicznie przeprosić Britney Spears. Przeprosiny opublikował na swoim Instagramie po tym, jak spadła na niego fala krytyki po dokumencie "Framing Britney Spears". Przyznał w nich, że zawiódł.

Justin Timberlake hejtowany w sieci

Niedawno premierę miał film dokumentalny "Framing Britney Spears". Mogliśmy w nim zobaczyć historię wokalistki i to, w jaki sposób była traktowana przez ojca, ale także przez osoby z jej bliskiego otoczenia. Nie zabrakło także wątku dotyczącego związku Britney Spears z Justinem Timberlakiem i ich burzliwego rozstania z 2002 roku.

Fani gwiazdy natychmiast zaczęli domagać się przeprosin od wszystkich, którzy w jakiś sposób skrzywdzili w przeszłości ich idolkę, w tym od popularnego wokalisty. Internauci zaczęli zarzucać Justinowi hipokryzję i kłamstwa. Po rozstaniu z piosenkarką gwiazdor opowiadał w mediach o ich życiu, a jako powód zerwania wskazywał liczne zdrady Britney. 

Justin Timberlake przeprasza Britney Spears

Justin Timberlake postanowił odpowiedzieć na falę krytyki i publicznie przeprosić swoją byłą partnerkę. Na swoim Instagramie opublikował dokument, w którym przyznał, że jest mu przykro z powodu niektórych momentów w życiu. Oprócz Britney Spears wokalista przeprosił także Janet Jackson, której zerwał część kreacji podczas finału Super Bowl w 2004 roku, odsłaniając jej pierś i wywołując prawdziwy skandal. Stwierdził, że zdaje sobie sprawę z tego, że zawiódł te kobiety i że zależy mu na nich.

Widziałem te wszystkie wiadomości, tagi, komentarze, uwagi i chcę na nie odpowiedzieć. Jest mi bardzo przykro z powodu tych momentów w moim życiu, w których moje działania przyczyniły się do powstania problemu, kiedy mówiłem nie na temat lub nie broniłem tego, co było słuszne. Wiem, że w tych momentach, i w wielu innych, czerpałem korzyści z systemu, który przyzwala na mizoginię i rasizm. Szczególnie chcę przeprosić Britney Spears i Janet Jackson, obie z osobna, ponieważ zależy mi na tych kobietach i szanuję je, a wiem, że zawiodłem

- napisał

Justin Timberlake tego się nie spodziewał! W czasie wywiadu zobaczył swoje nagranie z 1992 roku [WIDEO]
Justin Timberlake był gościem programu "The Graham Norton Show". Prowadzący postanowił pokazać widzom, jak wyglądał i czym zajmował się w 1992 roku 9-letni wówczas muzyk. Udało mu się go skompromitować?

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze