Justin Timberlake: premiera "Man of the Woods"!

Justin Timberlake wraca po dłuższej przerwie w pięknym stylu! Na początku stycznia opublikował na Instagramie zapowiedź bardzo osobistej płyty - dziś możemy sprawdzić czy rzeczywiście tak jest! Posłuchajcie koniecznie!

Justin Timberlake urodził się 31 stycznia 1981 roku w Memphis. Jego przygoda z muzyką zaczęła się w wieku 11 lat. Wówczas wziął udział w muzycznym programie „Mickey Mouse Club”. Trzy lata później Timberlake wraz z kolegami założył popową grupą NSYNC. Po rozpadzie zespołu młody artysta zdecydował się na solową karierę.

Posłuchaj nowej płyty Justina Timberlake'a:

5 listopada 2002 roku Justin Timberlake wydał debiutancki album „Justfied”  w gatunkach muzycznych pop oraz R&B. Na krążku znajduje się 14 utworów, a wśród nich „Rock Your Body”, „Like I Love You”. Piosenka „Cry Me a River” została wyróżniona nagrodą Grammy. Druga płyta zawierająca 13 utworów została wydana 12 września 2006 roku.  Krążek zatytułowany „FutureSex/Love Sounds” zadebiutował na miejscu #1 magazynu Billboard. „The 20/20 Experience” to nazwa kolejnej płyty, której premiera odbyła się 19 marca 2013 roku. Druga część albumu „The 20/20 Experience – 2 of 2” została wydana 27 września tego samego roku.

19 sierpnia 2014 roku Justin Timberlake  przyjechał do Polski. Amerykański piosenkarz zaśpiewał na stadionie PGE Arena w Gdańsku. 2 lata temu artysta podłożył głos do jednej postaci w animowanym filmie „Trolle”. Singiel „Can’t Stop the Feeling” uplasował się na pierwszym miejscu na listach przebojów w kilkunastu państwach. Premiera piosenki odbyła się na 61. Konkursie Piosenki Eurowizji w 2016 roku.

@ryanmcginleystudios

A post shared by Justin Timberlake (@justintimberlake) on

W 2015 roku Justin Timberlake roku został ojcem. Wraz z żoną - Jessicą Biel zdecydowali, że syn będzie nazywał się Silas Randall. Od imienia 3-letniej pociechy pochodzi nazwa kolejnej płyty. „Nazwa płyty pochodzi od imienia mojego syna! Jego imię oznacza Of The Woods! Więc przestańcie mi mówić, że robię album z muzyką country!”– wyznał na Instagramie artysta.

Najnowszy album Timberlake'a „Man Of The Woods” już dziś trafi na rynek muzyczny. Na początku roku artysta opublikował na Instagramie zapowiedź swojego nowego, bardzo osobistego albumu. W zapowiedzi Timberlake opowiada o swoich największych inspiracjach – żonie Jessice Biel i synku Silasie Randallu.

W sieci udostępnione są trzy utwory z nowego krążka. Premiera pierwszego singla "Filthy" odbyła się 5 stycznia. Tydzień później razem z klipem pojawił się drugi utwór - "Supplies". 25 stycznia Justin Timberlake wypuścił swój duet z Chrisem Stapletonem - "Say Something". Kilkanaście godzin po premierze, teledysk obejrzało prawie 2 miliony Internautów! Zgodnie z zapowiedziami utwory z piątego albumu zawierają nowoczesne brzmienia, które spotkają się z rasowym country.
Oceń ten artykuł 0 0