Justyna Steczkowska chce pojechać na Eurowizję. Zdradziła, z jaką piosenką!

Justyna Steczkowska potwierdza, że chciałaby wrócić na Eurowizję. Ma już gotową piosenkę, z którą w maju może wystąpić przed całą Europą. Wśród jej twórców są autorzy wielkich eurowizyjnych hitów. Napisali m.in. zwycięski przebój dla Viki Gabor.

Justyna Steczkowska ponownie na Eurowizji?

Justyna Steczkowska w 1995 roku reprezentowała Polskę na Eurowizji z utworem „Sama”. Zajęła wówczas 18. miejsce. We wrześniu, na planie programu „The Voice of Poland”, niespodziewanie ogłosiła, że byłaby chętna wrócić na eurowizyjną scenę.

Myślę, że mam ciekawy pomysł na piosenkę, która miałaby szansę mieć dobry odbiór. Ale czy zdążę w tym roku mając już zakontraktowanych prawie 50 koncertów? Tego nie wiem

– zastanawiała się.

Justyna Steczkowska ma już gotową piosenkę

Jak się teraz okazuje, piosenkarka najwyraźniej znalazła jednak czas na stworzenie utworu, z którym chciałab się zgłosić. Po premierze nowego singla „Carpe Diem” zaczęły mnożyć się pytania, czy to właśnie on miałby wybrzmieć w maju na Eurowizji. Justyna zaprzeczyła, tłumacząc:

Na Eurowizję jest prawdziwa bomba. Mocny i wielowymiarowy utwór. Z orkiestrą, chórami i mocnym bitem

Ostatnio artystka zapowiedziała, że wkrótce zamierza zaprezentować wszystkim, co przyszykowała. Według nieoficjalnych ustaleń portalu eurowizja.org piosenka jest już „ukończona i gotowa do publikacji”. W jej tworzeniu Steczkowskiej pomagać miał duet Patryk Kumór i Dominik Buczkowski-Wojtaszek, czyli Hotel Torino. Wcześniej współtworzyli oni polskie propozycje na Eurowizję 2020 i 2022 oraz na Eurowizję Junior 2018, 2019, 2021 i 2023.

Oceń ten artykuł 0 0