Justyna Steczkowska trzyma kciuki za Lunę. "Życzę jej..."

Luna wystąpi w pierwszym półfinale Eurowizji. Justyna Steczkowska powiedziała, że trzyma kciuki za artystkę. Według niej ma szansę na wygraną?

Podlewski/AKPA
Podlewski/AKPA

Eurowizja: Luna w pierwszym półfinale

7 maja odbywa się pierwszy półfinał 68. Konkursu Piosenki Eurowizji w Malmö. Drugi półfinał odbędzie się 9 maja. Wielki finał natomiast zaplanowano na 11 maja. To właśnie wtedy dowiemy się, kto zwyciężczy w tegorocznej edycji. 

Preselekcje: Luna konkurowała z Justyną Steczkowską

O udział w Eurowizji starała się również Justyna Steczkowska, która w preselekcjach startowała z utworem „WITCH-ER Tarohoro”. Reprezentantką Polski została jednak Luna. 24-latka podczas pierwszego półfinału zaprezentuje piosenkę "The Tower". 

Justyna Steczkowska trzyma kciuki za Lunę

W rozmowie z portalem „Plejada” Justyna Steczkowska zdradziła, czego życzy reprezentantce Polski. Wyznała, że będzie oglądać konkurs przed telewizorem i choć nie może na nią głosować, przesyła dużo dobrej energii.

Życzę Lunie powodzenia i trzymam za nią kciuki. To duży konkurs, mnóstwo artystów, spora konkurencja i na pewno nie zabraknie nerwów, które zawsze zabierają nam dużą część umiejętności. Sztuka opanowania stresu jest ważną rzeczą w przypadku tak dużych przedsięwzięć. Będę oglądać Eurowizję. Głosować na Polskę nie możemy, ale przesyłam Lunie dużo dobrej energii. Życzę jej, żeby przeszła dalej.

 

Oceń ten artykuł 0 0