Justyna Żyła zaskoczyła nagraniem. Była żona Piotra Żyły pokazała wideo z narzeczonym!

Justyna Żyła rozstała się z Piotrem Żyłą już kilka lat temu. Obecnie zarówno skoczek narciarski, jak i jego "ex" są już w nowych związkach. Mało tego, celebrytka szykuje się do... ślubu! Niedawno pochwaliła się nagraniem, na którym znalazł się również jej narzeczony.

Justyna Żyła i Piotr Żyła po rozwodzie

Kilka lat temu Justyna Żyła wzbudzała ogromne zainteresowanie mediów. Wszystko za sprawą jej burzliwego rozstania ze skoczkiem narciarskim: Piotrem Żyłą. Para pobrała się w 2006 roku i doczekała się dwójki dzieci. Z czasem sytuacja między małżonkami zaczęła się psuć, co doprowadziło do rozwodu w 2018 roku. Zakończenie tej relacji odbiło się szerokim echem w mediach, a wszystko za sprawą komentarzy płynących ze strony Justyny Żyły. Była partnerka sportowca niejednokrotnie dość krytycznie wypowiadała się bowiem na temat zachowania Piotra, nawiązując do jego relacji z Marceliną Ziętek. Finalnie Żyłom udało się dojść do porozumienia, a obydwoje skupili się na nowych relacjach. W międzyczasie Justyna wzięła udział m.in. w jednej z edycji programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”, a partnerował jej Tomasz Barański.

Obecnie skoczek jest w związku ze wspomnianą wcześniej Ziętek – znaną m.in. z „19+”. Także Justyna Żyła stworzyła obiecującą relację: niedawno na palcu celebrytki pojawił się pierścionek zaręczynowy!

Justyna Żyła zaręczona

Kim jest narzeczony Justyny Żyły? O mężczyźnie wiadomo niewiele, ponieważ była żona Piotra raczej oszczędnie dzieli się informacjami dotyczącymi tej sfery. Nagranie ukazujące zakochaną parę pojawiło się na Instagramie w wigilię, ale partner Justyny pozował tak, by jego twarz pozostawała niewidoczna.

Nigdy nie mów nigdy – wyznała w opisie sama właścicielka konta, dodające emotikonę pierścionka.

Wpis ten nie przeszedł w sieci bez echa. Użytkownicy sieci pozostawili po sobie mnóstwo komentarzy z gratulacjami. My również dołączamy się do tych słów!

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Justyna Żyła (@justynazyla)

 
 
 
View this post on Instagram

A post shared by Justyna Żyła (@justynazyla)

Miłość kwitnie? Wiadomo, co Marcelina Ziętek robi, gdy Piotr Żyła skacze! [FOTO]
Wiele osób regularnie korzysta z mediów społecznościowych, by relacjonować swoją codzienność. Do tego grona należy m.in. Marcelina Ziętek - ukochana Piotra Żyły. Wczoraj jej partner skakał w konkursie Pucharu Świata w norweskim...

Oceń ten artykuł 0 0