Jutro zacznie się największy festiwal muzyki klubowej w Polsce! Już dzisiaj zapraszamy na Before Sunrise Festival!

Sunrise Festival to jeden z najpopularniejszych festiwali muzyki klubowej nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Od 24 do 26 lipca w Kołobrzegu bawić się będzie ponad 90 tys. osób. Mamy nadzieję, że pojawicie się także Wy, bo impreza zapowiada się niesamowicie! Dzisiaj Before Party w Sixto!

Już jutro zaczyna się Sunrise Festival, a dzisiaj w Kołobrzegu impreza przed festiwalem!

W tym roku, na największym festiwalu muzyki elektronicznej w kraju, zagrają w piątek i sobotę: Steve Aoki, NERVO, Oliver Heldens, R3hab, Fedde Le Grand, Sander van Dorn, Don Diablo, Michael Calfan, Firebeatz, Carnage, Tchami, Tujamo, Julian Jordan, Thomas Gold, Kryder, Tom Staar, Tom Swoon, BLINDERS, My Digital Enemy, Gromee, Ak9, Dirty Rush & Gregor Es, DJ W, Matush, Mikro, DJ RoKO i DaveMetzo.

Na niedzielę 26 lipca planowane jest After Party, na którym w zabawie towarzyszyć nam będą: MIQRO, neeVald, Bartes, Groove Cocktail, Milkwish, Mibro i Jacob A.

To już jutro! Czekamy na Was!

A dziś wieczorem zapraszamy do Sixto w Kołobrzegu na Before Sunrise Festival!

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Jutro zacznie się największy festiwal muzyki klubowej w Polsce! Już dzisiaj zapraszamy na Before Sunrise Festival! to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.