Już jest teledysk! Meek Mill feat. Nicki Minaj & Chris Brown - "All Eyes On You"

Meek Mill wydał zaledwie miesiąc temu swoją drugą studyjną płytę pod tytułem "Dreams Worth More Than Money". Świeży album nabiera coraz większego znaczenia. Właśnie ukazał się wyczekiwany przez fanów teledysk "All Eyes On You".

Raper Meek Mill, właściwie Robert Rahmeek Williams, zaprosił do współpracy Nicki Minaj i Chrisa Browna. Na swoim oficjalnym kanale YouTube Meek opublikował najnowszy klip z ich udziałem. Warto dodać, że jest z Nicki w związku.

Ostatnio w kontekście Meek Milla najwięcej było słychać ze względu na jego oskarżenie w kierunku Drake'a. Mill zarzucił koledze po fachu, że ten nie pisze tekstów do swoich piosenek, później jednak przeprosił. Cała sytuacja była niekomfortowa dla Minaj, która przyjaźni się z Drake'iem.

Skoro sprawa została wyjaśniona, można skoncentrować się na nowej płycie Meek Milla, która należy ostatnio do najlepiej sprzedających się w USA.

Obejrzyjcie teledysk!

Oceń ten artykuł 5 4

Ogólna ocena Już jest teledysk! Meek Mill feat. Nicki Minaj & Chris Brown - "All Eyes On You" to: 55% / 100%, uzyskana z: 9 głosów.