Już nie przypomina małej Zosi! 17-letnia Emilia Dankwa z "Rodzinki.pl" jak "Miss Polonia" [FOTO]

Ależ ten czas leci! Wielu z nas kojarzy ją dzięki roli zadziornej Zosi w produkcji "Rodzikna.pl". Od momentu emisji ostatniego odcinka tego serialu, Emilia Dankwa bardzo wydoroślała. Niedawno opublikowała w mediach społecznościowych urokliwy kadr, aż trudno uwierzyć, że wygląda już tak dojrzale!

Kim jest Emilia Dankwa?

To młodziutka polska aktorka. Zyskała największy rozgłos za sprawą wcielenia się w Zosię w serialu „Rodzinka.pl”. Publiczność pokochała ją za niepokorny charakterek oraz niespotykaną urodę: kręcone włosy, śniadą cerę i duże, niebieskie oczy. W popularnej produkcji TVP zagrała u boku, między innymi: Małgorzaty Kożuchowskiej, Tomasza Karolaka, Macieja Musiała, Mateusza Pawłowskiego i Adama Zdrójkowskiego. Obecnie Emilia Dankwa rozwija się w kierunku modelingu.

Już nie przypomina małej Zosi!

Niedawno, aktorka zamieściła w mediach społecznościowych zachwycające kadry. Widać, jak pozuje przed lustrem z telefonem w dłoni. Ma na sobie strój w turkusowym kolorze, który doskonale współgra z jej intensywnie niebieskimi oczami. Natomiast kręcone włosy zaczesała na bok, ta fryzura dodaje jej szyku. Całości dopełnia minimalistyczny makijaż, który podkreśla niezwykłość jej urody.

17-letnia Emilia Dankwa prezentuje się znakomicie! Dlatego nic dziwnego, że pod zdjęciami młodej artystki posypały się pochlebne komentarze:  

Śliczna!

Cudowna.

Zjawiskowa.

Twój uśmiech zawsze mnie nastraja pozytywnie.

Ach te oczy mogą zauroczyć!

Miss Polonia, piękna kobieta!

Ślicznotka.

Produkcja "Rodzinka.pl"

To polski serial komediowy w reżyserii Patricka Yoki. Był emitowany od marca 2011 roku do maja 2020 na antenie TVP2. Produkcja oparta na kanadyjskim serialu „Les Parent”. Serial opowiada o losach pięcioosobowej rodziny Boskich, którzy mieszkają w Warszawie. Panią domu, matką i zarazem zapracowaną, współczesną kobietą jest Natalia – grana przez Małgorzatę Kożuchowską. Jej mąż, to Ludwik, z zawodu architekt, w którego wcielił się Tomasz Karolak. Państwo Boscy wspólnie wychowują trzech synów: Tomka (Maciej Musiał), Kubę (Adam Zdrójkowski) i Kacpra (Mateusz Pawłowski). Emilia Dankwa wystąpiła jako sąsiadka oraz przyjaciółka najmłodszego Kacpra.

Czytaj też:

Emilia Dankwa nie do poznania! Gwiazda "Rodzinki.pl" zaszalała z fryzurą. Internauci przecierają oczy!
Emilia Dankwa, czyli niezapomniana Zosia z "Rodzinki.pl" pokazała się w zaskakującym wydaniu! Młoda gwiazda postanowiła nieco zaszaleć z fryzurą, a efektem przemiany pochwaliła się na Instagramie! Jak...

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze