Już niedługo "Akademia Pana Kleksa" będzie dostępna na Netflixie

"Akademia Pana Kleksa" trafi na platformę streamingową. Kinowy hit będzie dostępny na Netflixie już niedługo.

fot. YouTube
fot. YouTube

Akademia Pana Kleksa na Netflixie

Premiera "Akademii Pana Kleksa" w polskich kinach miała miejsce 5 stycznia 2024 roku, przyciągając zarówno starszą, jak i młodszą publiczność. Po pięciu miesiącach od kinowego debiutu film trafi na platformę streamingową. Premiera zaplanowana jest na 8 maja 2024 roku.

Zagraj w trzeciej części "Akademii Pana Kleksa"

24 marca Warszawie wystartowała widowiskowa "Akademia Pana Kleksa na żywo". Występy na żywo uświetniają swoją obecnością aktorzy znani z najnowszej ekranizacji bajki Brzechwy. Podczas wydarzeń w siedmiu największych halach w Polsce, ekipa filmowa szukać będzie nowych aktorów i przyszłych gwiazd. To wyjątkowa okazja, żeby spotkać łowców talentów, którzy będą bacznie przyglądać się widowni, szukać ciekawych twarzy i zapraszać na casting do trzeciej odsłony kinowego hitu.

Akademia Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni

W sprzedaży na Muzyczną Szkołę Wyobraźni są bilety w pakietach rodzinnych (dla 3, 4 i 5 osób), dzięki którym można nabyć wejściówki w niższych cenach. Specjalny rabat czeka również dla szkół – wszystkie informacje można uzyskać na stronie eBilet. 
Akademia Pana Kleksa na żywo - Muzyczna Szkoła Wyobraźni:

24.03 – Warszawa, COS Torwar
07.04 – Łódź, Atlas Arena
13.04 – Gdańsk/Sopot, ERGO ARENA
20.04 – Kraków, TAURON Arena
27.04 – Katowice, Spodek
26.05 – Poznań, MTP Pawilon 3A
01.06 – Wrocław, Hala Stulecia
Oficjalna strona wydarzenia: https://www.kleksnazywo.pl.

Ralph Kaminski o problemach na planie "Akademii Pana Kleksa", w której zagrał wilka
Ralph Kaminski udzielił ostatnio wywiadu, w którym opowiedział o tym, jak udało mu się zdobyć rolę wilka w "Akademii Pana Kleksa". Piosenkarz wyznał również, co sprawiło mu największą trudność na planie bajki.

Oceń ten artykuł 0 0