Kaja Paschalska odsłania dekolt. Gwiazda "Klanu" zachwyca na nowych zdjęciach! "Ogień"

Kaja Paschalska wrzuciła na Instagram nowe zdjęcia. Kadry typu selfie ukazują gwiazdę "Klanu" w sensualnym wydaniu: aktorka wybrała jeansowy komplet podkreślający jej biust. Do fotografii Paschalska dołączyła także osobisty komentarz.

Kaja Paschalska i „Klan”

„Klan” to jeden z najdłużej emitowanych polskich seriali. Pierwszy odcinek został wyemitowany 22 września 1997 roku. Od tamtej pory losy rodu Lubiczów i ich przyjaciół niezmiennie wzbudzają zainteresowane widzów! Z „Klanem” mocno związana jest Kaja Paschalska. Jako Ola: młodsza i żywiołowa córka Krystyny (Agnieszka Kotulanka) i Pawła (Tomasz Stockinger) niemal „dorastała” na oczach widzów.

Obecnie 37-latka jest znana nie tylko ze wspomnianej roli, ale też z działalności na teatralnych deskach. O wszystkim na bieżąco informuje swoich fanów na Instagramie, gdzie zamieszcza także najnowsze fotografie. Jak obecnie wygląda serialowa Ola Lubicz?

Kaja Paschalska na Instagramie

Kaja Paschalska dba o to, by na jej instagramowym koncie nie wiało nudą! Aktorka chętnie publikuje fotografie prosto „zza kulis”, ale też ujęcia wykonane w domowym zaciszu. Gwiazda przy okazji prezentuje się także w rozmaitych wydaniach, za każdym razem zbierając mnóstwo komplementów.

Kaja Paschalska należy do grona „znanych i lubianych”, którzy chętnie dzielą się „dobrą energią”, udostępniając pokrzepiające przemyślenia lub refleksje na temat otaczającej rzeczywistości. W najnowszym poście odtwórczyni roli Aleksandry skupiła się na temacie samoakceptacji. Szczerze przyznała, iż w jej przypadku nie była to najłatwiejsza droga.

Prawie 40 lat zajęło mi dojście do momentu, w którym tak szczerze jaram się sobą. Kompleksowo. Nie umniejszam. Nie porównuję. Nie uciekam. Nie potrzebuję kogoś, żeby robił to za mnie. Nie staję z automatu w drugim rzędzie. Potrafię unieść psychicznie uwagę, którą przyciągam. Sięgając po życie, mam w głowie własny głos. (…) Niektóre ścieżki trzeba mozolnie wydeptywać latami. A czasem coś po prostu klika. Z dnia na dzień. Cuda dzieją się poza comfort zone.

Do swoich słów aktorka dołączyła także serię kadrów typu selfie. Aktorka pozowała do ujęć w jeansowym komplecie podkreślającym dekolt. Aktywność Kai Paschalskiej nie mogła przejść w sieci bez echa! Sekcja komentarzy w mig zapełniła się komplementami:

Super z Ciebie Kobieta, Kaja.

Fajnie napisane. I tak trzymać!!! I fajny look - nie poznałem początkowo…

Przepiękna.

Ogień!

Oglądaliście pierwsze odcinki „Klanu” z Kają Paschalską?

Paulina Holtz jest nie do poznania. Serialowej Agnieszki Lubicz nie rozpoznają jej nawet bliscy! [FOTO]
Paulina Holtz od lat pojawia się na ekranach telewizorów Polaków jako Agnieszka Lubicz. Lubiana artystka niedawno znacznie się zmieniła. Jak przyznała na instagramowym profilu, nawet znajomi nie mogą jej...

Oceń ten artykuł 12 12

Ogólna ocena Kaja Paschalska odsłania dekolt. Gwiazda "Klanu" zachwyca na nowych zdjęciach! "Ogień" to: 50% / 100%, uzyskana z: 24 głosów.