Kajra na nagraniu z wakacyjnego wyjazdu. Opalone ciało i luźna kreacja przyciągają wzrok!

Tęsknicie za latem? Jeśli tak, to powinniście przejrzeć instagramowe konto Kajry! Żona Sławomira od pewnego czasu dzieli się z internautami "pocztówkami z podróży", przy okazji prezentując się w "wakacyjnej" odsłonie. Od najnowszego wideo trudno oderwać wzrok!

Kajra i Sławomir na Instagramie

Kajra i Sławomir to duet doskonale znany publiczności wybierającej muzykę rock polo. „Miłość w Zakopanem” to utwór, który niezmiennie cieszy się sporym zainteresowaniem i jest stałą pozycją na liście piosenek wybrzmiewających podczas rozmaitych spotkań czy rodzinnych uroczystości. Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz świetnie uzupełniają się zarówno na scenie, jak i w życiu. Muzycy są małżeństwem od 2011 roku i wspólnie wychowują syna – Kordiana.

Sławomir i Kajra doskonale wykorzystują siłę mediów społecznościowych, dzieląc się w nich swoimi nowymi projektami, a także zdradzając, jak wygląda prywatna część ich życia. Niedawno światło dzienne ujrzała nowa propozycja od pary: „Cudowronek”. Żona Sławomira postanowiła nawiązać do wspomnianego utworu w opisie, jaki zamieściła do krótkiego nagrania z wakacyjnego wypadu. Przy okazji Kajra zaprezentowała się w iście letniej odsłonie!

Kajra na wakacjach

Kajra pozowała do wideo, będąc na brzegu. Na opalone ciało założyła luźną narzutę, która niemal „tańczyła” na wietrze.

Cześć tu Kajra. Cudowronek chce zatańczyć… - można przeczytać w opisie.

To już kolejny taki post opublikowany przez Kajrowicz. Z okazji Dnia Kobiet partnerka wokalisty dzieliła się  z internautami nagraniem, na którym prezentowała modny, dwuczęściowy strój kąpielowy.

Przeglądając niedawną aktywność Kajry na Instagramie, można w mig przenieść się w sam środek wakacyjnego raju! „Letni klimat” udzielił się również internautom, którzy nie szczędzili komplementów w komentarzach, a także przesłali mnóstwo wirtualnych „serduszek”.

Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz – razem w pracy, razem w życiu

Sławomir Zapała i Kajra doskonale odnajdują się zarówno na muzycznej scenie, jak i… przed telewizyjnymi kamerami! Muzycy mają również wykształcenie aktorskie, a ich talent można było podziwiać, oglądając m.in.: „Lombard. Życie pod zastaw” czy „Na dobre i na złe”.

Dodatkowo Kajra i Sławomir zostali gospodarzami „odświeżonego” teleturnieju emitowanego w TVP 2: „Tak to leciało!”. Para wspiera uczestników podczas muzycznych rozgrywek.

Oprócz tego obydwoje aktywnie działają na Instagramie, a ich profile cieszą się sporym zainteresowaniem. Też sprawdzacie czasem, co słychać u Kajry i Sławomira?

Kajra zapozowała w odważnej bieliźnie. Pokazała zdjęcie prosto z łóżka [FOTO]
Kajra, czyli Magdalena Kajrowicz, podgrzała atmosferę na Instagramie. Gwiazda opublikowała tam kadr, obok którego nie sposób przejść obojętnie. Zapozowała tylko w seksownej bieliźnie, przy okazji...

Oceń ten artykuł 0 5