Kajra pokazała, jak wygląda bez makijażu. Żona Sławomira zachwyciła w naturalnym wydaniu [ZDJĘCIA]

Jak Magdalena "Kajra" Kajrowicz wygląda bez makijażu? Odpowiedź na to pytanie znajdziemy na Instagramie, bo właśnie tam niedawno pojawiły się nowe zdjęcia muzycznej pary. Na wspomnianych kadrach znalazł się też Sławomir!

Magdalena „Kajra” Kajrowicz naturalnie

Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Sławomir Zapała to elektryzujący duet zarówno na scenie, jak i w życiu! Wokalista i jego piękna partnerka mają na koncie takie hity jak m.in.: „Miłość w Zakopanem”, „Weselny Pyton” i wiele innych. Sławomir i Kajra nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa, wciąż tworząc i dając koncerty w wielu polskich miastach. Niedawno pojawili się na muzycznym wydarzeniu organizowanym z okazji Dnia Matki, a swój występ poprzedzili próbami. Kilka ujęć, a także krótki filmik z przygotowań pojawiły się na Instagramie, a opublikowała je sama Kajra. Uczestniczka minionej edycji programu: „Danicng With the Stars. Taniec z Gwiazdami” przy okazji zaprezentowała się w naturalnym wydaniu, rezygnując z makijażu. Efekt? Zobaczcie poniżej!

Przesuń w prawo.

Sławomir i Magdalena rodzicami

Magdalena Kajrowicz prezentuje się głównie w efektownych strojach oraz w pełnym makijażu. Tym razem pokazała swój naturalny look, zbierając mnóstwo komplementów:

Wygląda Pani fenomenalnie w i bez makijażu.

Gwiazda!

Wspaniale.

Ładne zdjęcia.

Minione święto było ważne także dla samej Kajry, która prywatnie jest mamą Kordiana: syn muzycznej pary przyszedł na świat we wrześniu 2016 roku. Rodzice dbają o prywatność chłopca, przez co w mediach społecznościowych próżno szukać fotografii przedstawiających twarz Kordiana. Od czasu do czasu Sławomir i Magdalena „przemycają” do sieci urocze, rodzinne obrazki, które rozczulają fanów. Sprawdzacie czasem, co słychać u rozśpiewanego duetu?

Kajra zadała szyku w błyszczących kreacjach, odsłaniając zgrabną sylwetkę. Tak świętuje swoje urodziny! "Bosko"
Urodzinowe życzenia ślemy dziś do Kajry! Ukochana Sławomira Zapały końcem kwietnia celebruje ważny dla siebie czas, ale wcale nie oznacza to, że zapomniała o swoich fanach - wręcz przeciwnie!...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze