Kajra w błyszczącej sukience. Żona Sławomira wie, jak podkreślić swoje atuty! Głęboki dekolt przyciąga wzrok [WIDEO]

Magdalena "Kajra" Kajrowicz często aktualizuje swój profil na Instagramie. Właśnie tam znalazł się nowy filmik, na którym żona Sławomira Zapały prezentuje się w krótkiej, błyszczącej kreacji. Jak wyszło? Odpowiedź poniżej!

Kajra i Sławomir – Instagram

Kajra i Sławomir to duet doskonale znany miłośnikom muzyki disco polo. Sławomir Zapała i Magdalena Kajrowicz zyskali sympatię słuchaczy i wylansowali takie przeboje, jak m.in.: „Miłość w Zakopanem”, „Megiera”, „Weselny pyton” i wiele innych. Co ciekawe, zarówno muzyk, jak i jego piękna partnerka mają też wykształcenie aktorskie i od czasu do czasu występują też na ekranie: tak właśnie było w przypadku produkcji: „Lombard. Życie pod zastaw” czy „Na dobre i na złe”. Dodatkowo w ostatnim czasie Magdalena „Kajra” Kajrowicz próbowała swoich sił także na tanecznym parkiecie, docierając aż do finału minionej edycji programu: „Dancing With the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Prywatnie muzycy są szczęśliwym małżeństwem wychowującym syna – Kordiana.

Magdalena Kajrowicz bardzo ceni sobie kontakt z publicznością; stąd też aktywnie działa na Instagramie, gdzie informuje fanów m.in. o kolejnych koncertach, ale też „przemyca” codzienność muzycznej pary. Chociaż na wielu filmikach i zdjęciach Kajrze często towarzyszy mąż, to na najnowszej publikacji próżno go szukać. „Pierwsze skrzypce” gra za to Magdalena, która zaprezentowała się internautom w krótkiej, połyskującej sukience zakończonej głębokim dekoltem.

Magdalena Kajrowicz komplementowana na Instagramie

Na nagraniu widać, jak partnerka Sławomira Zapały niemal zamienia pokryty trawą plac w modowy wybieg! Uwagę zwraca również wspomniana już kreacja, która subtelnie podkreśliła atuty Kajry.

Przepiękna.

Ogień!

Wyglądasz cudownie

Jesteś zjawiskowa

– pisali w komentarzach wyraźnie oczarowani internauci.

Magdalena „Kajra” Kajrowicz i Sławomir nie próżnują! Wakacje to niezwykle intensywny czas dla muzyków, którzy w tym czasie pojawiają się na licznych scenach. A Wy, na jaki letni koncert czekacie najbardziej?

Sławomir spędza czas z synem. Tak "podglądała" ich Kajra! Urocze kadry trafiły do sieci
Magdalena "Kajra" Kajrowicz i Sławomir niespełna sześć lat temu powitali na świecie syna. Teraz na Instagramie pojawiły się urocze fotografie przedstawiające muzyka wraz z pociechą - kadry...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze