Kalinovski i "Papierowe Miasta". Zobacz teledysk! [WIDEO]

Kalinovski nie zwalnia tempa! Artysta od kilku miesięcy promuje swój autorski album. Trzecim singlem z płyty są "Papierowe Miasta". Słyszeliście już? Koniecznie zobaczcie teledysk!

Kalinovski "Papierowe Miasta"

Kalinovski prezentuje kolejny utwór z autorskiego albumu. Singiel "Papierowe Miasta" to poniekąd sprzeciw wobec traktowania świata, a zwłaszcza drugiego człowieka w sposób przedmiotowy i konsumpcyjny. Zobaczcie i posłuchajcie koniecznie.

Teledysk do singla "Papierowe Miasta" został nagrany w Trójmieście, a większość scen zostało zrealizowanych w studiu So Salsa oraz na Ulicy Elektryków w Gdańsku. W teledysku poza Kalinovskim wystąpiła również aktorka i modelka Monika Chmielecka. 

Kalinovski - "Być może ostatnia płyta"

Kalinovski 18 listopada 2021 roku zaprezentowal autorski album wydany pod własnym nazwiskiem pt. "Być może ostatnia płyta".

Jesteśmy dziś niepewni swojej przyszłości, stoimy w obliczu wielu różnych życiowych możliwości, spośród których często nie potrafimy wybrać tych właściwych. Wyuczone przez fata strategie coraz częściej zawodzą. Kryzys ćwierćwiecza może być tymczasowy albo przerodzić się w poważniejsze zaburzenia, na przykład depresję, a zatem jest problemem szerszym, na który postanowiłem zwrócić uwagę.- mówi artysta. Muzycznie jest to mieszanka gatunków rock, alternatywa i pop. Chciałem w ten sposób nawiązać do swoich rockowych korzeni, ale jednocześnie pokazać, że polski rock może być. świeży, intrygujący, a nawet przebojowy.

Płytę promują trzy single - wydany w maju 2021 r. "Solo Act", w którego teledysku wystąpili finalisci XI edycji The Voice of Poland w tym również Krystian Ochman, "Dzień w dzień" opublikowany w październiku 2020 r. oraz wydany w kwietniu 2022 r. singiel "Papierowe Miasta".

KALINOVSKI

KALINOVSKI, czyli Adam Kalinowski, śpiewa oraz gra na gitarze od 2007 r., pochodzi z Łomży, a od 2013 r. mieszka w Trójmieście, gdzie ukończył studia magisterskie na kierunku Ekonomia, na Uniwersytecie Gdańskim i aktywnie uczestniczy w życiu muzycznym metropolii. Laureat II miejsca XI edycji The Voice of Poland z 2020 roku oraz V miejsca V edycji Idola z 2017 roku.

W latach 2017 - 2021 wokalista zespołu BLACK JEANS współtworzonego razem z m.in. Łukaszem Szczęsnym, Bartkiem Pawlusem (Bracia) i Pawłem Grudniakiem (Kasia Kowalska), z którym jesienią 2020 roku wydał trzeci singiel pt. „Wodospady” promujący płytę „Pokolenie Y” (wydaną wiosną 2019 roku). Klip zdobył ponad 700 tyś. wyświetleń w serwisie YouTube.

Znany jest również z koncertu, który zagrał w oknie swojego mieszkania w gdańskim Wrzeszczu tuż po rozpoczęciu pandemii. Występ został zarejestrowany, a wideo zrobiło furorę w Internecie i ogólnopolskich mediach.

W swoim dorobku koncertowym występował na jednej scenie z takimi artystami jak: Edyta Górniak, Piotr Cugowski, Enej, Margaret, Łzy, Perfekt, Jula, Viki Gabor, Roksana Węgiel, Alicja Szemplińska, Luxtorpeda i inni.

Kate Bush po 37 latach zarabia miliony! Wszystko dzięki "Stranger Things"!
Jakiś czas temu miał premierę 4 sezon serialowego hitu Netfliksa "Stranger Things". Zarówno produkcja, jak i soundtrack do niej biją rekordy popularności. Teraz autorka utworu "Runninh Up That Hill" staje się milionerką!

Justyna Steczkowska z nowym utworem "D.N.A.". Zobacz teledysk!
Justyna Steczkowska, znana polska wokalistka, powraca z nowym utworem! Piosenka o tytule "D.N.A." miała premierę 17 czerwca, o godzinie 12:00. O czym opowiada utwór i co mówi o nim Justyna?

Oceń ten artykuł 0 0