Kamil Bednarek tym się stresował. Szokujące wyznanie na scenie

Kamil Bednarek udostępnił w sieci utwór dla swojej żony rok temu. Wczoraj zaśpiewał na koncercie "Cudowna jest miłość" w Polsacie i zaskoczył widzów pewnym wyznaniem dotyczącym miłości.

Podlewski/AKPA
Podlewski/AKPA

Kamil Bednarek napisał piosenkę dla żony

Kamil Bednarek ceni sobie prywatność. Rzadko udziela wywiadów i mało mówi o tym, co dzieje się w jego życiu. Dlatego internautów zdziwiła informacja, gdy opublikował piosenkę, którą napisał dla… jego żony! Piosenkarz nie wspominał wcześniej nic o swojej miłości ani tym bardziej o ślubie. Utwór „Jesteś Tu” udostępnił rok temu w walentynki. Napisał wtedy kilka słów o tym święcie. Całość zakończył słowami:

Na sam koniec życzę nam wszystkim abyśmy potrafili cieszyć się tym uczuciem i szanować je każdego dnia. W prezencie ode mnie łapcie utwór, który napisałem dla mojej żony. Pamela dziękuje, że jesteś i za to że pomogłaś mi na nowo uwierzyć w siebie.

Koncert walentynkowy i wyjątkowe wyznanie

Wczoraj podczas walentynkowego koncertu w Polsacie artysta wykonał utwór Skaldów „Wszystko mi mówi, że mnie ktoś pokochał” na żywo. Na scenie z ust Bednarka padło wyjątkowe wyznanie:

Stresowałem się, kiedy pierwszy raz miałem powiedzieć żonie, że ją kocham.

Kamil Bednarek – kariera muzyczna

Kamil Bednarek w 2008 roku założył zespół Star Guard Muffin. Dwa lata później wziął udział w trzeciej edycji „Mam talent”, gdzie zajął drugie miejsce. W tym samym roku wydał debiutancki album pt. „Szanuj”. Na początku 2012 uczestniczył w programie TVP2 „Bitwa na głosy”, w którym objął funkcję przewodniczącego szesnastoosobowej grupy wokalistów z Brzegu. Wtedy też zaczął występować jako lider zespołu sygnowanego jego nazwiskiem. W 2019 był jednym z trenerów dziesiątej edycji „The Voice of Poland".

Oceń ten artykuł 0 0