Kamila Boś przekazała radosne wieści. Lawina gratulacji pod najnowszym nagraniem uczestniczki programu "Rolnik szuka żony"

Kamila Boś ma nie lada powód do świętowania! Uczestniczka 8. edycji programu: "Rolnik szuka żony" wyjawiła na Instagramie, że ostatnio w jej życiu zaszły spore zmiany. W komentarzach rozwiązał się worek z gratulacjami!

Kamila Boś po programie „Rolnik szuka żony”

Kamila Boś to jedna z najbardziej rozpoznawalnych uczestniczek programu: „Rolnik szuka żony”. Przedsiębiorcza bizneswoman wzięła udział w 8. odsłonie show, licząc na odnalezienie „bratniej duszy”. Do kolejnego etapu zaprosiła Adama, ale finalnie ich drogi całkowicie się rozeszły.

Chociaż Boś, występując przed kamerami, nie znalazła „miłości życia”, to zyskała sympatię widzów. Od emisji odcinków z rolniczką minęło już kilka lat, ale do dziś fani „RszŻ” wspominają udział Kamili w show. Chętnie sprawdzają także, jak wygląda jej życie po zakończeniu przygody z TV. Ona nie pozostawia ich bez odpowiedzi, raz po raz aktualizując swój profil na Instagramie. Ostatnio podzieliła się z internautami radosną wiadomością. Kamila postanowiła rozbudować swój biznes, stawiając na… własną markę! O swojej decyzji poinformowała w najnowszym wpisie.

Kamila z „Rolnik szuka żony 8” na Instagramie

Kamila Boś nagrała wideo, w którym opowiada o swojej pasji do pieczarek. Już w programie: „Rolnik szuka żony” nie ukrywała, że praca zajmuje bardzo ważne miejsce w jej życiu. Z kolei niektórzy fani show nadali jej przydomek: „pieczarkowa królowa”. Teraz Boś postanowiła sprytnie to wykorzystać. Do zdjęcia promującego pozowała bowiem, trzymając pieczarkę z… koroną!

Sama jeszcze nie mogę uwierzyć, że to się dzieje, ale jednak. Spodziewaliście się takiego newsa? – wyznała w opisie, a na filmiku dodała:

Od teraz będziecie mogli z łatwością rozpoznać moją markę, bo właśnie przedstawiam wam mój produkt.

Internauci komentują nowe wideo z Kamilą Boś 

Internauci śledzący poczynania Kamili z 8. sezonu „Rolnika…” nie mogli przejść obojętnie obok takiego newsa! W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo gratulacji oraz miłych słów skierowanych w stronę bizneswoman:

Super, utarłaś nosa wszystkim, którzy mówili: „królowa pieczarek”. Trzymam kciuki! Na pewno kupię, jak tylko będzie okazja.

Ooo mamusiu, mega gratulacje! Muszę (…) koniecznie kupić najlepsze pieczarki w Polsce !!!

Gratulacje, kochana!

Gratuluję, bo w biznesie właśnie chodzi o to, żeby się rozwijać.

Oglądaliście odcinki programu: „Rolnik szuka żony” z udziałem Kamili Boś?

Burza po emisji odcinka "Rolnik szuka żony". Chodzi o jedną z uczestniczek. "Parcie na szkło"
Odcinek "zerowy" programu: "Rolnik szuka żony 11" wzbudził wiele emocji przez widzów. Ci w szczególności zwrócili uwagę na jedną z uczestniczek. Prezentacja Wiktorii podzieliła odbiorców...

Oceń ten artykuł 0 3