Kamila Boś z "Rolnik szuka żony" na zdjęciu z siłowni. Tak prezentowała płaski brzuch

Kamila Boś była jedną z uczestniczek programu: "Rolnik szuka żony", a teraz pozostaje w stałym kontakcie z internautami obserwującymi jej dalsze życie. W ostatnim czasie bohaterka "RszŻ" udała się na siłownie, a kadrem właśnie z tego miejsca pochwaliła się na Instagramie. Do fotografii Kamila dołączyła wpis, w którym wspomina o motywacji.

Kamila Boś z programu: „Rolnik szuka żony 8” na Instagramie

Kamila Boś to jedna z lubianych uczestniczek programu: „Rolnik szuka żony”. Piękna blondynka wzięła udział w 8. edycji programu, szukając sympatii. W rozmowie z prowadzącą – Martą Manowską –  uczestniczka show, przez niektórych nazywana „królową pieczarek”, zdradziła co nieco na swój temat.

Wiadomo: mam przyjaciół, mam rodzinę, ale brakuje takiej czułości i bliskości (…). Przez ostatnie lata skupiłam się na sobie i bałam się stracić swoją niezależność (…). Mam nadzieję, że spotkam taką bratnią duszę i ta niezależność pójdzie na bok (…) – relacjonowała.

Kamila wywołała spore wrażenie na widzach, otrzymując sporo listów. Spośród kandydatów do kolejnego etapu zaprosiła: Adama, Jana oraz Tomasza. Ostatecznie Boś zdecydowała się kontynuować telewizyjny projekt z Adamem, jednak nie stworzyła z nim trwałej relacji.

Stało się, nasze relacje z Adamem pozostały do tej pory koleżeńskie. Od wyboru minęło kilka miesięcy i po programie utwierdziłam się, iż to była dobra decyzja. Adam to przede wszystkim bardzo dobry i pozytywny człowiek, inteligentny, odnajdujący się w każdej sytuacji, pomagający i wspierający. Niestety od początku z mojej strony zabrakło chemii i tych iskierek. Pamiętajcie proszę, że widzicie w programie tylko urywki rozmów. Czas pokazał, że mam odwagę kierować się sercem, a nie budować coś racjonalnie – napisała w poście podsumowującym.

Jak teraz wygląda życie Kamili z programu: „Rolnik szuka żony”? Odpowiedź znajdziemy na Instagramie, a ściślej: na profilu uczestniczki show. Tam Kamila od czasu do czasu „przemyca” informacje o tym, jak spędza wolny czas. Niedawno rolniczka pokazała zdjęcia prosto z siłowni, w opisie wspominając m.in. o tym, co ją motywuje.

„Rolnik szuka żony”. Kamila Boś z 8. edycji o swoim wyglądzie

Kamila Boś na Instagramie pokazała się w „sportowym” wydaniu, a przy okazji zaprezentowała płaski brzuch. Do fotografii zamieszczonej na InstaStory dodała też kilka słów od siebie, pisząc:

W tym tygodniu codziennie mam jakąś aktywność, bo chcę osiągnąć swój cel i mieć świadomość, że ostatnio zrobiłam tyle, ile mogłam. Ostatnio dużo osób zaznaczyło, że brakuje im motywacji. To napiszę Wam coś, co usłyszałam rok temu: „SKORO NIC NIE ROBISZ, TO NIE MASZ PRAWA NARZEKAĆ”. Akceptacja siebie bardzo pomaga w życiu.


Fot. InstaStory @kamila.bos

W drugiej części bohaterka „RszŻ 8” dodała, jak dba o „ciało i ducha”:

Nie trzeba zmieniać drastycznie swojego stylu życia. (…) Co się sprawdza u mnie? Odpowiednie nawodnienie, suplementacja, szczotkowanie ciała na sucho, siłownia. Jeśli nie mam siłowni, to robię cardio 20 min na stepperze. Sprzęt, który zajmuje mało miejsca. Czasami na początku wystarczą małe kroki.

Jak widać, Kamila Boś z 8. edycji programu: „Rolnik szuka żony” stawia na aktywne spędzanie wolnego czasu. A Wy, jak lubicie odpoczywać?

Justyna z "Rolnika" pochwaliła się uroczymi kadrami. Tak jej pupil pozował do zdjęć! W opisie zdradziła jego imię
Justyna z 9. edycji programu: "Rolnik szuka żony" zaktualizowała konto na Instagramie, dodając urocze fotografie czworonożnego pupila. W opisie narzeczona Tomasza zdradziła, jakie imię nosi ten uroczy członek rodziny.

Oceń ten artykuł 0 0