Kamila z "Rolnik szuka żony" w zmysłowym tańcu. Tak świętowała urodziny! Internauci piszą o "kocich ruchach" [WIDEO]

Pamiętacie Kamilę Boś z programu: "Rolnik szuka żony 8"? Niedawno uczestniczka show obchodziła 30. urodziny! Z tej okazji przygotowała dla bliskich specjalny układ choreograficzny, a wszystko się nagrało. Jak rolniczka zaprezentowała się na parkiecie? Sprawdźcie!

„Rolnik szuka żony”. Kamila Boś i urodzinowy taniec

Biorąc udział w 8. edycji programu: „Rolnik szuka żony”, Kamila boś z pewnością nie przypuszczała, że jej konto na Instagramie będzie cieszyć się aż takim zainteresowaniem! Ambitna i przedsiębiorcza uczestniczka show została okrzyknięta „królową pieczarek”, a wszystko za sprawą tego, czym się zajmuje. W „RszŻ” Boś szukała „bratniej duszy”, jednakże jej znajomości zakończyły się wyłącznie na etapie przyjaźni.

A jak wygląda życie Kamili po programie? Boś niezmiennie czerpie z życia pełnymi garściami, a swoją energią dzieli się z innymi: także za pośrednictwem mediów społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje obecnie blisko 170 tys. tzw. followersów. O tym, że rozpoznawalność niesie ze sobą zarówno blaski, jak i cienie, rolniczka przekonała się w szczególności w ostatnim czasie. Pod jej najnowszym postem zaroiło się od komentarzy, wśród których słowa uznania mieszały się z krytyką. Kamila udostępniła bowiem nagranie przedstawiające jej urodzinowy taniec – Boś wykonała wcześniej przygotowany układ, a towarzyszyli jej profesjonalni tancerze.

Kamila z „Rolnik szuka żony 8” na Instagramie

W połowie lutego Kamila z programu: „Rolnik szuka żony 8” obchodziła 30. urodziny. Z tej okazji uczestniczka show wyprawiła huczną imprezę, podczas której zaprezentowała gościom wspomnianą choreografię. Rolniczka zadbała o każdy detal, włącznie ze specjalnym strojem.

To było wyzwanie, pełne pozytywnych emocji i radości (…) – przyznała w sieci.

Miejsce pod nagraniem szybko wypełniło się wpisami internautów, którzy dzielili się swoimi przemyśleniami na temat występu. Podczas gdy jedni bardzo chwalili Boś za przygotowanie i efekt, inni byli nieco mniej optymistycznie nastawieni do tego, co zobaczyli:

Sukienka ratuje ten taniec, trochę sztywno; co nie zmienia faktu, że jest Pani piękna i brawa za odwagę.

Trochę się garbisz.

Bosko! Mam nadzieję, że jesteś z siebie dumna.

Wyszło naprawdę bardzo fajnie. To była Pani impreza i Pani super taniec.

Pięknie! Patrząc na to, jak zapracowana jesteś i miałaś czas na próby, to wyszło po prostu idealnie (…).

Brawa za odwagę i „kocie ruchy”.

A Wam, jak podobał się taniec w wykonaniu Kamili?

"Rolnik szuka żony" znów w TV! Marta Manowska zdradziła szczegóły. Kiedy nowy odcinek w TV?
"Rolnik szuka żony" wraca do TV! Już niebawem widzowie będą mogli obejrzeć tzw. odcinek zerowy, czyli epizod, w którym uczestnicy przedstawiają się widzom z jak najlepszej strony. Kogo tym razem...

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Kamila z "Rolnik szuka żony" w zmysłowym tańcu. Tak świętowała urodziny! Internauci piszą o "kocich ruchach" [WIDEO] to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.