Kamila z "Rolnik szuka żony" wspomina urlop. Nie zabrakło kadrów w stroju kąpielowym! Internauci: "Jak zawsze zachwycająca"

Kamila Boś z 8. sezonu programu: "Rolnik szuka żony" wróciła pamięcią do niedawnego urlopu. Pamiątkowy filmik zasilił jej instagramowe konto, a internauci ruszyli z komentarzami! Jak uczestniczka show prezentowała się w "wakacyjnym" wydaniu?

„Rolnik szuka żony”. Kamila Boś w stroju kąpielowym

Kamila Boś przedłuża lato! Piękna uczestniczka 8. edycji programu: „Rolnik szuka żony” wprawdzie już wróciła z urlopu w Turcji, ale w jej sercu wciąż panuje iście wakacyjny klimat. Na Instagramie pojawiło się bowiem nagranie będące pamiątką z wyjazdu. Widać na nim, jak Kamila spędzała wolne chwile, podziwiając egzotyczne widoki i korzystając z wyśmienitej pogody. Zadbała przy tym o odpowiedni ubiór, stawiając na luz i wygodę. Zobaczcie, co z tego wyszło!

Już wcześniej Kamila publikowała zdjęcia z wakacji, na których prezentowała zgrabne ciało, pozując w bikini. Zarówno pod wspomnianym już filmikiem, jak i pod wcześniejszymi kadrami szybko zaroiło się od komentarzy! Prym oczywiście wiodły komplementy:

Kamila wyglądasz obłędnie. Patrzeć na Ciebie i podziwiać można godzinami.

Nasza Miss!

Bogini!

Jak zawsze zachwycająca.

Kamila z „Rolnik szuka żony” na Instagramie

Kamila Boś zgłosiła się do 8. sezonu programu: „Rolnik szuka żony”. Prowadząca – Marta Manowska – przyniosła jej ogrom listów od kandydatów, których zainteresowała „wizytówka” rolniczki. Finalnie Kamila zaprosiła do swojego gospodarstwa trzech panów: Adama, Jana oraz Tomasza. To właśnie oni spędzili kilka dni razem z Kamilą, która zawodowo zajmuje się produkcją pieczarek. Zwana przez widzów „pieczarkową królową” Boś wybrała Adama, jednak czas pokazał, że nie stworzą wspólnie relacji.

Kamila wprawdzie nie znalazła miłości w programie, ale za to zyskała sympatię widzów, którzy chętnie sprawdzają, jak potoczyły się jej dalsze losy. Sama bohaterka „RszŻ 8” aktywnie działa w mediach społecznościowych, raz po raz aktualizując konto na Instagramie. Jak widać, mimo natłoku obowiązków Kamili udało się „złapać chwilę oddechu”, odpoczywając na zagranicznych wakacjach. A wy, jak wspominacie minione lato?

Widzowie "RszŻ" zaskoczeni jednym z listów! "W ciąży to jeszcze kandydatki nie było". Gorąca dyskusja w sieci
Oglądaliście pierwszy odcinek nowego sezonu programu: "Rolnik szuka żony"? W pewnym momencie jeden z uczestników - Tomasz - przeczytał list, który bardzo go zaintrygował. Okazało się, że jego...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze