Kanadyjka wywołała burzę w Internecie! Wideo z przemową do "Instagramowych Modelek" udostępniono już 130 tys razy

Nicole Arbour nagrała krótki film na temat zdjęć dziewczyn, jakie widzi codziennie na Instagramie. Niesamowicie wielu Internautów poparło ją i przesłało wideo dalej!

Nicole Arbour jest choreografką, aktorką, komediantką, pisarką, producentką i YouTuberką z Kanady. Pole jej działania jest więc całkiem duże. To, co irytuje ją w innych kobietach, to właśnie nierobienie kompletnie niczego (poza wstawianiem sexy fotek do Internetu).

Nicole denerwowały dziewczyny, które fotografują się z wypiętym biustem i wydętymi ustami, wciąż w tych samych pozach. Okazało się, że nie tylko ją wyprowadzają już z równowagi kolejne zdjęcia, w których kadr obejmuje na górze jedynie usta ułożone "w dzióbek", a na dole głęboki dekolt eksponujący ściśnięte ramionami piersi. Widzieliśmy już takich zbyt wiele, prawda?

Kanadyjka opublikowała na swoim Facebooku wideo, za pośrednictwem którego przemawia do "Instagramowych Modelek". W jeden tydzień post polubiło już ponad 130 tys użytkowników i tyle samo go udostępniło!

Odzew Nicole Arbour zdobywa coraz większą sympatię Internautów. Sami przekonajcie się, co Nicole ma do powiedzenia:

Oceń ten artykuł 23 2

Ogólna ocena Kanadyjka wywołała burzę w Internecie! Wideo z przemową do "Instagramowych Modelek" udostępniono już 130 tys razy to: 92% / 100%, uzyskana z: 25 głosów.