Kanye West obwinia Boga o skandal podczas MTV Video Music Awards. Zaskakujące słowa rapera

Kanye West był niedawno gościem podcastu prowadzonego przez Nicka Cannona. Został w nim poruszony temat gali MTV Video Music Awards, podczas której raper wtargnął na scenę i przerwał przemowę Taylor Swift. Gwiazdor stwierdził, że za jego zachowanie odpowiedzialny jest Bóg.

Pamiętna gala

MTV Video Music Awards to coroczne prestiżowe wydarzenie, podczas którego amerykańska telewizja muzyczną MTV wręcza nagrody w dziedzinie teledysków. Gala z 2009 roku przeszła do historii za sprawą gigantycznego skandalu wywołanego przez Kanye Westa.

W kategorii "najlepszy teledysk żeński" nominowana została m.in. Beyonce za "Single Ladies (Put a Ring on It)". To nie ona otrzymała jednak nagrodę. Zwyciężyła 19-letnia wówczas Taylor Swift za teledysk do utworu "You Belong With Me". To wyraźnie nie spodobało się Kanye Westowi, który wtargnął na scenę podczas przemowy laureatki i stwierdził, że Beyonce nakręciła najlepszy klip i powinna zwyciężyć.

 

 

Zaskakujące wyjaśnienie

Choć od skandalicznego zachowania rapera minęło już 11 lat, to dopiero teraz Kanye West postanowił zdradzić, dlaczego zakłócił przemowę Taylor Swift. Gwiazdor był niedawno gościem podcastu Nicka Cannona, podczas którego wyznał, że to Bóg dał mu wskazówki, które sugerowały, aby tak postąpić.


Gdyby Bóg nie chciał, żebym wbiegł na scenę i powiedział, że Beyonce ma najlepszy teledysk, nie posadziłby mnie w pierwszym rzędzie. Wtedy siedziałbym z tyłu (…) Nigdy wcześniej nie słyszałem o tej osobie, a „Single Ladies” Beyonce to jeden z najlepszych teledysk w historii muzyki

- powiedział raper

Kanye West nie przestaje szokować. Rok temu ogłosił swoje nawrócenie na chrześcijaństwo, a niedawno zgłosił swoją kandydaturę w wyścigu o fotel prezydenta Stanów Zjednoczonych. Głośno było także o jego wpisach, w których twierdził, że chce rozwodu z Kim Kardashian. Żona rapera przypomniała niedawno, że cierpi on na zaburzenia psychiczne, przez co nie zawsze jest świadom tego, co mówi.

 

View this post on Instagram

Family Business

A post shared by Kanye West (@kanyewestt_official) on

View this post on Instagram

Happy 7th Birthday Nori

A post shared by Kanye West (@kanyewestt_official) on

Kim Kardashian i Kanye West się rozwiodą? Para nie mieszka ze sobą od dawna
Kanye West i Kim Kardashian przeżywają trudny okres w związku. Teraz amerykańskie media donoszą, że para od dawna nie mieszka razem. Raper miał ponad rok temu wyprowadzić się z willi żony w Los Angeles do farmy w Wyoming i widywać się z nią oraz...

Kanye West cierpi na zaburzenia psychiczne. Kim Kardashian wydała oświadczenie
Kanye West niedawno zaskoczył wszystkich swoim startem w kampanii prezydenckiej, teraz uwagę zwróciły jego wpisy na Twitterze. Raper napisał w nich, że chce się rozwieść z Kim Kardashian. Kobieta wydała oświadczenie, w którym twierdzi, że Kanye...Oceń ten artykuł 0 1