Karolina Gilon pokazała nagranie z Mateuszem Świerczyńskim! Modelka i uczestnik "Love Island" są razem?

Karolina Gilon nie próżnuje! Prowadząca program: "Love Island. Wyspa miłości" obecnie zwiedza Malediwy, o czym chętnie opowiada na Instagramie. Na jednym z opublikowanych przez modelkę nagrań można dostrzec... Mateusza Świerczyńskiego! To uczestnik jednej z poprzednich edycji "LI".

Karolina Gilon i Mateusz Świerczyński razem na wakacjach?

Podczas gdy fani polskiej wersji programu: „Love Island” odliczają czas do startu nowego sezonu, prowadząca show – Karolina Gilon – wypoczywa na Malediwach! Modelka już od kilku dni zwiedza wspomnianą destynację, dbając przy tym o obszerną relację w mediach społecznościowych. Stąd też wiadomo, że gwiazda podróżuje wraz ze znajomymi, wśród których jest… jeden z uczestników „LI”! Mateusz Świerczyński – bo właśnie o nim mowa – na „Wyspie miłości” pojawił się w 7. edycji. Teraz wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że Mati właśnie z Karoliną Gilon odpoczywa na zagranicznym urlopie. Mało tego – powiększa się grono internetowych detektywów, którzy twierdzą, że Mateusza i Karolinę połączyło „coś więcej”.

Karolina Gilon na Instagramie

Karolina Gilon należy do grona gwiazd, które raczej niechętnie zdradzają szczegóły dotyczące jej prywatnego życia. Stąd też – przynajmniej do tej pory – nie było wiadomo, kim jest jej partner. Sama zainteresowana – w wywiadzie udzielonym „Pudelkowi” pod koniec zeszłego roku – mówiła:

(…) Nigdy w życiu nie spodziewałam się, że będzie moim partnerem. Nigdy na niego nie patrzyłam w ten sposób. Zawsze się po prostu lubiliśmy. Wyszło później tak, że się w sobie zakochaliśmy po prostu. Na fundamencie koleżeństwa można zbudować bardzo fajną dojrzałą relację (…). Jesteśmy w sobie zakochani. Wiem, że przetrwamy wszystko. (…) Skupiamy się na sobie. Sami jesteśmy zaskoczeni, że się w sobie zakochaliśmy. Jesteśmy w szoku. To była prawdziwa strzała Amora. Ja się zakochałam po uszy.

Nie zdradziła wówczas danych dotyczących jej chłopaka. Mateusz Świerczyński z kolei – po powrocie z „Love Island” – był w związku z Sandrą Dorsz. Czas pokazał jednak, że wspólna przyszłość nie jest im pisana.

Czyżby to właśnie Mateusz Świerczyński był „drugą połówką” Karoliny Gilon? Tego nie wiadomo, ale – sądząc po komentarzach pozostawianych przez czujnych użytkowników sieci – tak może być! Sami zainteresowani jak dotąd nie odnieśli się do tych rewelacji, ale ostatnio na jednym z opublikowanych przez modelkę filmików dostrzec można Mateusza.

Karolina Gilon pokazała nagranie z Mateuszem z „Love Island”

Karolina Gilon chętnie dzieli się z internautami swoimi przemyśleniami dotyczącymi egzotycznej wyprawy. Stąd też jej instagramowe relacje to jedna, wielka pocztówka z wakacji! Na filmiku ukazującym grupę współtowarzyszy po lewej stronie pojawia się nie kto inny, jak… Mateusz!

Fot. Instagram @karolinagilonofficial.

Myślicie, że Karolina i Mateusz są razem, czy zwiedzają Malediwy jako przyjaciele?

Karolina z "Love Island" nie spotyka się już z Bartkiem. Nie do wiary, z kim teraz zrobiła sobie zdjęcie!
Karolina i Bartek to uczestnicy minionej edycji programu: "Love Island. Wyspa miłości", o których było głośno tuż po zakończeniu show. Po pewnym czasie Islanderka wyjawiła jednak, że nie planuje wspólnej przyszłości ze...

Oceń ten artykuł 0 2