Kasia Cichopek spotyka się z gwiazdorem TVP? Sensacyjne wieści. W mediach aż huczy od plotek

Katarzyna Cichopek po rozstaniu z Marcinem Hakielem zbliżyła się do kolegi z pracy? W mediach aż huczy o domniemanym romansie aktorki "M jak miłość" i popularnego prezentera telewizyjnego. To właśnie u jego boku miała znaleźć pocieszenie.

Rozstanie Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela

Przed dwoma tygodniami Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel poinformowali, że po siedemnastu latach małżeństwa podjęli decyzję o rozstaniu. Aktorka serialu „M jak miłość” i tancerz wydali oficjalne oświadczenie, w którym podkreślili, że z uwagi na dobro dzieci nie zamierzają więcej komentować tej sprawy. Choć mieli nadzieję, że dzięki temu unikną niepotrzebnych plotek, w mediach i tak zawrzało. Czasopisma i portale plotkarskie zaczęły analizować każdy, nawet najmniejszy szczegół ich związku. Ostatnio jeden z tygodników podzielił się kolejnymi sensacyjnymi doniesieniami. Według magazynu „Na Żywo” nie jest wykluczone, że Katarzyna Cichopek po rozstaniu znalazła pocieszenie u boku kolegi z pracy.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski zbliżyli się do siebie?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku lat pracują razem, prowadząc wspólnie poranny program „Pytanie na śniadanie”. Ekranowy duet zdaje się mieć świetne relacje. Według ustaleń „Na żywo” w ostatnim czasie parę mogło połączyć coś więcej niż tylko praca. Informator tygodnika twierdzi, że znajomość Cichopek i Kurzajewskiego ostatnio bardzo się zacieśniła. Zbliżyły ich podobne doświadczenia:

Maciek wie, co przeżywa Kasia i jak ważne jest wsparcie w trudnych chwilach. Odbiera każdy jej telefon, odpisuje na każdą jej wiadomość i cierpliwie słucha. Dwa lata temu dostał podobną pomoc od przyjaciela

Maciej Kurzajewski dobrze wie, z czym obecnie mierzy się Katarzyna Cichopek, albowiem całkiem niedawno sam przechodził przez to samo. W 2020 roku po dwudziestu trzech latach małżeństwa rozwiódł się z Pauliną Smaszcz-Kurzajewską. Teraz aż huczy od plotek o jego domniemanym romansie z koleżanką z pracy.

Maciek jest pod urokiem Cichopek, podziwia ją za wielką pracowitość i klasę. (…) Za kulisami śniadaniówki już mówi się, że Kasię i Maćka łączy coś więcej niż praca

– informuje „Na żywo”.

Dotąd żadne z zainteresowanych nie zdecydowało się na skomentowanie tych rewelacji.

Oceń ten artykuł 0 2
Komentarze