Kasia Kowalska tak dba o kondycję. Podziela miłość Dody do zwierząt?

Doda we wczorajszej audycji "Dodaphone" poruszyła temat czworonożnych pupili. Kasia Kowalska w popularnej śniadaniówce wyznała natomiast, że dzięki nim utrzymuje dobrą kondycję.

Piętka Mieszko/AKPA
Piętka Mieszko/AKPA

Doda w RMF FM

3 marca po raz dziesiąty na antenie RMF FM zagościła audycja Dody. „Dodaphone” piosenkarka rozmawia na różne tematy ze słuchaczami, którzy mogą zgłaszać się do programu przez posty w naszym mediach społecznościowych. Tym razem odcinek był pod znakiem „łapy”.

Doda otwarcie mówi o swojej miłości do zwierząt. Jest w stanie dla nich zrobić naprawdę wiele. Niedawno powitała nowego członka rodziny. Piesek Wolfie nie odstępuje jej na krok i towarzyszy jej nawet, gdy jest w studiu RMF FM.

Kasia Kowalska tak dba o kondycję

Również Kasia Kowalska uwielbia swoje pupile. Wokalistka gościła w niedzielnej odsłonie „Dzień dobry TVN”, ponieważ w tym roku świętuje 30-lecie swojej debiutanckiej płyty. W studiu, podobnie jak Doda, pojawiła się z dwoma pieskami. W rozmowie wyznała, że to właśnie dzięki nim jest w formie. Przyznała, że „pieski dbają o kondycję, bo jakąś kondycję trzeba zachować".

Trzy bądź cztery razy dziennie zasuwam na spacerki z pieskami. Oczywiście padło na mnie. „Mamo, mamo, w tym naszym domu jest tak pusto, weźmy jakiegoś zwierzaczka, będziemy z nim wychodzić”. A później to mama rano je wyprowadza.

Doda w RMF FM: "Im bardziej poznaję ludzi, tym bardziej kocham zwierzęta"
Szybko zleciało? W niedzielę 3 marca na antenie RMF FM mogliście posłuchać już dziesiątego odcinka audycji "Dodaphone". Tym razem Doda poruszyła temat relacji ze zwierzętami. Przyznała wprost, że często ceni sobie towarzystwo pupila...

Oceń ten artykuł 0 0