Kasia Moś kusi w błyszczącym gorsecie. Fani oniemieli: "Kosmiczni, nadprzyrodzeni" [FOTO]

Artystka słynie z niesamowitego wokalu i atrakcyjnego wyglądu. Takie połączenie, to prawdziwy skarb. Kasia Moś opublikowała w mediach społecznościowych zakulisowe materiały z występu we Wrocławiu. Piosenkarka pokazała się w zjawiskowej stylizacji, pełnej blichtru i blasku! Choć jej kreacja może oślepiać, to trudno oderwać wzrok! Co istotne, wokalistka nie pozuje sama.

Kasia Moś na Eurowizji

Piosenkarka wzięła udział w 62. Konkursie Piosenki Eurowizji w Kijowie w 2017 roku. Wystąpiła z utworem „Flashlight” i zajęła 11 miejsce. Niedawno, przy okazji preselekcji do Eurowizji 2022, która odbędzie się w Turynie, Kasia Moś gościnnie zaszczyciła swoją obecnością studio TVP i ponownie wykonała „Flashlight”.

Kusi w błyszczącym gorsecie

Kasia Moś ubrała białą suknię z gorsetem. Do kompletu założyła pobłyskujące rękawy, które tworzą wokół niej pelerynę. Artystka pochwaliła się kadrami w towarzystwie piosenkarza Michała Szpaka i aktora Macieja Musiałowskiego. Obaj artyści także występowali w białych stylizacjach. Lecz to Kasia Moś najbardziej przykuwa uwagę fanów. Pod jednym z postów wokalistka humorystycznie zaznaczyła:

Kapłanka Jasności bilans dokonanych strat - Remanent:
Dwa pogruchotane kręgosłupy @musialowskimaciej , @porczykbartosz
Podwójne rozwalenie systemu nagłośnieniowego! [...]
– wyliczyła Kasia Moś.

Iskrząca się artystka zauroczyła internautów. Tym samym, piosenkarka zebrała masę komplementów i płomiennych reakcji od wielbicieli:

Co za moc!

Moi kosmiczni, nadprzyrodzeni!

Ale ogień!

W tym wydaniu jest Pani jak panna młoda! 

Kim jest Kasia Moś?

W 2014 roku została finalistką trzeciej edycji programu „Must Be the Music. Tylko muzyka”. Jest córką Joanny i Marka Mosiów. Jej ojciec to dyrygent Orkiestry Aukso, a matka jest skrzypaczką, która przez lata grała na altówce. W 2006 roku, Kasia Moś wraz z utworem „I Wanna Know” zajęła 10. miejsce w programie Piosenka dla Europy 2006, stanowiącym finał polskich eliminacji do 51. Konkursu Piosenki Eurowizji. W 2017 roku uczestniczyła w ósmej edycji programu rozrywkowego Polsatu „Twoja twarz brzmi znajomo”.

Czytaj też:

Polska Kendall Jenner? Kasia Moś przyćmiła wszystkich w prześwitującej kreacji [WIDEO]
Kasia Moś opublikowała zakulisowe nagranie z preselekcji do Eurowizji 2022. Artysta słynie z niesamowitego wokalu i atrakcyjnego wyglądu. Takie połączenie, to prawdziwy skarb! Uchyliła rąbka tajemnicy z...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze