Katarzyna Cerekwicka rozpala zmysły internautów! Gwiazda w zmysłowej stylizacji. "Ach te nogi"

Katarzyna Cerekwicka po raz kolejny rozgrzewa sieć! Wokalistka podzieliła się z fanami kadrem prosto ze sceny, na której zaprezentowała się w zmysłowej stylizacji, odsłaniającej nogi! Najnowsza fotografia zachwyciła internautów!

Katarzyna Cerekwicka w stałym kontakcie z fanami

Kasia Cerekwicka przed laty była jedną z najbardziej popularnych polskich wokalistek. Jej utwory takie jak „Na kolana” czy „Feniks” znał prawie każdy! Teraz, mimo że gwiazda nie jest już tak obecna w świecie show-biznesu, nadal cieszy się ogromnym gronem fanów, z którymi pozostaje w stałym kontakcie poprzez profile w mediach społecznościowych. Jej internetową galerię na samym Instagramie obserwuje aktualnie ponad 26 tys. użytkowników.

Wokalistka zachwyciła fanów!

Cerekwicka chętnie dzieli się ze swoimi wielbicielami coraz to nowszymi kadrami, zdradzając odrobinę szczegółów z jej prywatnego oraz zawodowego życia. Teraz na profil gwiazdy trafiła fotografia prosto ze sceny! Wokalistka zaprezentowała się na niej w wyjątkowej stylizacji, odsłaniającej nogi. To zdjęcie rozgrzało jej fanów!

Pod najnowszą fotografią piosenkarki w błyskawicznym tempie posypały się wirtualne serduszka i komentarze! Fani kobiety są zachwyceni jej urodą, o czym świadczyć może pozostawiona pod zdjęciem, masa komplementów!

Cudowna, przepiękna

No wylaszczyłaś się sztosowo

Przepiękna kobieta

Nogi nogi, ach te nogi

Czytaj także:

Kasia Cerekwicka zachwyciła najnowszym zdjęciem z wakacji. Wokalistka opublikowała kadr prosto z basenu!
Katarzyna Cerekwicka wybrała się na egzotyczne wakacje, jednak nawet tam znajduje czas dla swoich wielbicieli. Piosenkarka regularnie publikuje na Instagramie kadry ze swojego wyjazdu. Tym razem do wirtualnej galerii gwiazdy trafił...

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Katarzyna Cerekwicka rozpala zmysły internautów! Gwiazda w zmysłowej stylizacji. "Ach te nogi" to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze