Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski romantycznie. Zakochani pokazali nowe zdjęcie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem wybrali się w zagraniczną podróż. Ich celem stała się Szkocja - właśnie tam celebrują ważny czas! Zakochani pokazali na Instagramie romantyczne kadry.

Ile lat ma Katarzyna Cichopek?

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski są parą – ta wiadomość dokładnie rok temu trafiła do mediów, wywołując spore zamieszanie! Prowadzący program: „Pytanie na śniadanie” podzielili się swoim szczęściem w wyjątkowym dniu – podczas celebrowania 40. urodzin aktorki. Z tej okazji zakochani wybrali się do Izraela, skąd słali romantyczne kadry.

Od tamtej chwili minęło 12 miesięcy. Czy Cichopek i Kurzajewski wciąż są razem? Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że ich miłość kwitnie! 41-letnia aktorka znana m.in. z roli Kingi Zduńskiej w „M jak miłość” oraz jej partner pochwalili się nowymi fotografiami wykonanymi podczas ich zagranicznej podróży.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem w podróży – nowe zdjęcia na Instagramie

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski razem wybrali się do Szkocji, skąd już przesłali internautom pozdrowienia. Zdjęcia ukazujące zarówno piękno przyrody, jak i miłość łączącą Cichopek i Kurzajewskiego, trafiły na ich instagramowe relacje.

Fot. InstaStory @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski romantycznie. Zakochani pokazali nowe zdjęcie
Fot. InstaStory @katarzynacichopek

Katarzyna Cichopek 7 października obchodzi swoje urodziny! Z aktywności byłej partnerki Marcina Hakiela i byłego partnera Pauliny Smaszcz wynika, że gwiazda spędza je w wyjątkowym miejscu. My życzymy wszystkiego, co najlepsze!

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Katarzyna Cichopek (@katarzynacichopek)

Katarzyna Cichopek z pilnym apelem do fanów. W sieci pojawiły się szokujące treści [FOTO]
Katarzyna Cichopek padła ofiarą oszustów. Przestępcy bezprawnie wykorzystali jej wizerunek w reklamie środków odchudzających. Aktorka ostrzega fanów na Instagramie.

Oceń ten artykuł 0 0