Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie ogłaszają wieści. "To odpaliliście petardę!"

W życiu Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego ostatnio sporo się zmieniło. Choć para długo trzymała swoje plany w tajemnicy, w końcu wszystko stało się jasne.

Zmiany u Cichopek i Kurzajewskiego

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski, którzy w 2022 roku potwierdzili, że łączy ich również prywatna relacja, mają za sobą spore zawirowania w życiu zawodowym. Para, która długo prowadziła wspólnie „Pytanie na śniadanie”, musiała pożegnać się z pracą – podobnie jak cała reszta dawnego zespołu. W styczniu dotychczasowi prowadzący zaczęli być zastępowani nowymi, a fani „starej” ekipy w niepewności rozmyślali, jaki los czeka ich ulubieńców. Wkrótce stało się jasne, że Maciej Kurzajewski pozostaje w TVP – dziennikarz dalej relacjonował skoki narciarskie, ponadto powrócił na antenę TVP Historia jako prowadzący teleturniej „Giganci historii”. Głównym zajęciem Kasi pozostaje natomiast rola w serialu „M jak miłość”.

„No to odpaliliście petardę”

Cichopek i Kurzajewski po rozstaniu z „Pytaniem na śniadanie” mocniej skupili się na prywatnej działalności. To, co dzieje się w ich życiu, długo trzymali w tajemnicy, aż w końcu w zeszłym tygodniu ogłosili wszystko publicznie. Para ruszyła ze wspólnym podcastem zatytułowanym „Serio?”. W serwisie YouTube dostępny jest już pierwszy odcinek, który odtworzono już 55 tysięcy razy.

Ostatnio zakochani przekazali razem nowe wieści w sprawie swojej audycji. Kasia i Maciek zapowiedzieli, że gościnią następnego odcinka będzie prawniczka i psycholożka sądowa Magdalena Bajsarowicz. Zdradzili ponadto, że w rozmowie poruszony zostanie temat narcyzmu.

Reakcja na wiadomość o nadchodzącym odcinku była niezwykle entuzjastyczna. Fani gwiazdy „M jak miłość” i dziennikarza sportowego w zamieszczanych w mediach społecznościowych komentarzach nie kryją ekscytacji, z niecierpliwością oczekując na premierę (ta zaplanowana jest na czwartek 28 marca). Niektórzy zastanawiają się też, czy Cichopek i Kurzajewskiemu ze swoim programem uda się wejść do czołówki polskich podcastów. Wielu widzi na to duże szanse.

Będzie nowa jakość na polskiej scenie podcastu? Kibicuję i trzymam kciuki

Moja ulubiona pani mecenas, no to odpaliliście petardę z tym kanałem, super, powiedzenia

Oj, będzie ciekawie

– można przeczytać.

Oceń ten artykuł 2 0

Ogólna ocena Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie ogłaszają wieści. "To odpaliliście petardę!" to: 100% / 100%, uzyskana z: 2 głosów.