Katarzyna Cichopek ma problemy finansowe? "Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni"

Katarzyna Cichopek w ostatnim odcinku podcastu "Serio?" poruszyła temat zarobków. Aktorka wprost powiedziała, że jej sytuacja finansowa wcale nie jest tak kolorowa, jak mogłoby się niektórym wydawać.

Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski nagrywają podcast

"Serio?" to nowy projekt Katarzyny Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Para w swoim podcaście gości różne osoby i nie boi się podejmować żadnych tematów. Przy okazji sami dzielą się swoimi spostrzeżeniami i przeżyciami – w pierwszym odcinku opowiedzieli widzom o kulisach ujawnienia związku. Ten moment był trudny szczególnie dla aktorki, która źle znosiła internetowy hejt. Wiedziała, że każdy jej ruch w sieci jest obserwowany:

Na przestrzeni ostatnich dwóch lat był taki moment, że serio bałam się zrobić cokolwiek. [...] Miałam wrażenie, że każdy mój ruch będzie źle odczytany, a każde słowo, które powiem — odwrócone przeciwko mnie.

W ostatnim odcinku aktorka poruszyła temat pieniędzy.

"Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni"

W ostatnim odcinku podcastu "Serio?" Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski gościli Agnieszkę Rogalę, terapeutkę rodziców, pocasterkę i pisarkę. Rozmawiali o problemach w wychowaniu dzieci, jednak w pewnym momencie aktorka poruszyła temat pieniędzy. Zwierzyła się, że brak stabilności finansowej jest dla niej dużym kłopotem. Od momentu zwolnienia z "Pytania na śniadanie" dziennikarka pracuje nieregularnie:

Fajny scenariusz jest, kiedy mamy stałe godziny pracy, ale ja z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że mam bardzo intensywne momenty, kiedy wpada tak zwana robota i trzeba to zrobić. Albo teraz, albo nie będzie, przepadnie. Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni, za miesiąc, za rok. Muszę budować jakąś poduszkę finansową.

Kasia Cichopek i Maciej Kurzajewski wspólnie zwrócili się do fanów. Przekazali wiadomość [FOTO]
Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski tuż przed świętami podzielili się wspólnym zdjęciem. Na ich twarzach malują się szerokie uśmiechy. Pod spodem para zwróciła się do fanów.

Oceń ten artykuł 1 2

Ogólna ocena Katarzyna Cichopek ma problemy finansowe? "Nie mam gwarancji, co będzie za pięć dni" to: 33% / 100%, uzyskana z: 3 głosów.