Katarzyna Cichopek nie zabrała dzieci na wakacje? Internautka bije na alarm

Katarzyna Cichopek przez kilkanaście lat związana była z Marcinem Hakielem i z tego związku ma dwójkę dzieci. Jakiś czas temu kobieta udała się na wakacyjny wyjazd z aktualnym partnerem. Jedna z internautek zdziwiła się, ze prawdopodobnie nie było na nim ani syna ani córki aktorki.

Katarzyna Cichopek – dzieci

Zanim Katarzyna Cichopek zakochała się w Maćku Kurzajewskim, przez 17 lat związana była z Marcinem Hakielem. Aktorka poznała mężczyznę na planie „Tańca z gwiazdami”, w którym wzięła udział. Para doskonała radziła sobie na parkiecie i w rezultacie sięgnęła po Kryształową Kulę, wygrywając tym samym program. Po kilku latach zakochani wzięli ślub, a niedługo później urodził się ich pierwszy syn Adam. Potem do chłopca dołączyła także córeczka, która otrzymała imię Helena.

Aktorka bardzo dba o prywatność swoich pociech, dlatego nawet jeśli już publikuje zdjęcia z ich udziałem, to Adam i Helena zawsze mają w jakimś stopniu zasłoniętą twarz.


Internautka bije na alarm

Katarzyna i Maciej Kurzajewski polecieli ostatnio na wakacje, o czym poinformowali fanów w mediach społecznościowych. Na relacji, jaką kobieta zamieściła w mediach społecznościowych, widoczna była tylko ona i jej partner. Nie umknęło to uwadze jednej z internautek, która wszczęła alarm dotyczący braku dzieci.

Tylko pytanie gdzie są w tym wszystkim dzieci, przecież najlepsze wakacje to są właśnie z prawdziwą jedyną miłością matki do dzieci – skomentowała.

Wpis nie spotkał się z pozytywną reakcją pozostałych użytkowników, a inna internautka odpowiedziała na niego słowami:

A co to Panią obchodzi gdzie są ich dzieci? Najlepiej zająć się własnym podwórkiem a nie wiecznie krytykować.

Autorka pierwszego komentarza nie kontynuowała już tematu, a sama Cichopek nie zaangażowała się w tę wymianę zdań.

Oceń ten artykuł 1 7

Ogólna ocena Katarzyna Cichopek nie zabrała dzieci na wakacje? Internautka bije na alarm to: 12% / 100%, uzyskana z: 8 głosów.