Katarzyna Cichopek prezentuje wdzięki w skąpej bieliźnie! Delektowała się ciastkami w łóżku [FOTO]

Katarzyna Cichopek miała bardzo intensywny dzień, dlatego wieczorem zdecydowała się na małą przyjemność. Aktorka wskoczyła do łóżka w skąpej bieliźnie i... delektowała się pysznymi ciasteczkami! Wszystkim podzieliła się ze swoimi fanami na Instagramie. Użytkownicy Internetu nie szczędzą jej komplementów!

Katarzyna Cichopek w bieliźnie i… w łóżku!

Katarzyna Cichopek to jedna z najbardziej znanych aktorek telewizyjnych, którą widzowie znają przede wszystkim z serialu „M jak Miłość”, gdzie od ponad dwóch dekad wciela się w rolę Kingi Zduńskiej. Od jakiegoś czasu gwiazda oddała się nowemu wyzwaniu zawodowemu i została współprowadzącą „Pytania na śniadanie”. W programie przekazuje najświeższe tematy tysiącom Polaków, którym wraz z Maciejem Kurzajewskim pomaga wstać z łóżka.

Katarzyna Cichopek cieszy się też dużą popularnością w mediach społecznościowych, a fani śledzą każdy jej ruch prywatny i zawodowy na Instagramie. 39-latka od czasu do czasu rozpieszcza użytkowników Internetu gorącymi fotografiami, a jej galerię zdjęć zasiliła właśnie kolejna z nich. Aktorka ubrała się w samą bieliznę i wskoczyła do łóżka, w którym oddała się małym przyjemnościom. Kasia delektowała się ciastkami po intensywnym dniu, a przy tym zaprezentowała jeszcze fanom swoje wdzięki i wyeksponowała głęboki dekolt.

Poćwiczyłam, zasłużyłam! Miłego wieczoru!

– napisała.

Katarzyna Cichopek – Instagram

Katarzyna Cichopek zyskała ogromną uwagę internautów, którzy każdego dnia śledzą jej wpisy w mediach społecznościowych. Instagramowy profil gwiazdy obserwuje na ten moment ponad 468 tys. osób, a grono to nieustannie się powiększa. W sekcji komentarzy obserwatorzy wyrazili swoje zdanie na temat opublikowanego przez aktorkę kadru. Jak łatwo można się domyślić, we wpisach komplementowali urodę 39-latki i życzyli jej miłego wypoczynku!

Pani Katarzyno, pięknie pani wygląda!

Kusi Pani, i to wcale nie ciasteczkami!

Smacznego Pani Kasiu! Bardzo ładnie Pani wygląda!

Jakie apetyczne! Pozdrawiam Kasiu

A Wy jak odpoczywacie wieczorem?

Katarzyna Cichopek zagalopowała się z wyborem sukienki? Internauci sugerują modową wpadkę!
Gwiazdy i moda - to połączenie od zawsze elektryzowało wiele osób! Tym razem przed "sądem" stanęła sama Katarzyna Cichopek, która pokazała strój, w jakim wybrała się na koncert...

Oceń ten artykuł 6 7

Ogólna ocena Katarzyna Cichopek prezentuje wdzięki w skąpej bieliźnie! Delektowała się ciastkami w łóżku [FOTO] to: 46% / 100%, uzyskana z: 13 głosów.