Katarzyna Cichopek prosto z kliniki przekazała ważne wieści. "Jestem po kolejnych badaniach"

Katarzyna Cichopek opublikowała film, w którym poinformowała o wynikach badań. Nie mogła z tym czekać. Nagrała go jeszcze przed wyjściem z kliniki. "Kochani" - zwróciła się do obserwatorów, przekazując ważne wieści.

Katarzyna Cichopek na Instagramie

Katarzyna Cichopek i jej partner Maciej Kurzajewski mają za sobą spore zawodowe zawirowania, bo na początku roku musieli pożegnać się z prowadzeniem „Pytania na śniadanie”. Para jednak szybko znalazła nowy pomysł na siebie i postanowiła wystartować z własnym projektem. W zeszłym tygodniu w internecie zadebiutował ich wspólny podcast zatytułowany „Serio?”. Niektórzy z ich fanów są przekonani, że może on wkrótce „wbić się” do czołówki tego typu audycji w Polsce.

No to odpaliliście petardę

– komentują w internecie.

Kasia prężnie działa również na Instagramie. Gwiazda serialu „M jak miłość” udziela się tam niezwykle aktywnie, a jej poczynania śledzi już ponad 580 tysięcy osób. 41-latka na bieżąco informuje o tym, co u niej słychać, dzieli się kulinarnymi czy modowymi inspiracjami, a także – jak na influencerkę przystało – realizuje rozmaite współprace i promuje różne marki.

Kasia Cichopek z ważnym apelem

Teraz gwiazda postanowiła wykorzystać swoje zasięgi, by podzielić się ważną wiadomością. Aktorka odwiedziła jedną z warszawskich placówek medycznych i – jeszcze zanim ją opuściła – postanowiła nagrać film, który opublikowała potem w relacji na Instagramie. Cichopek poinformowała obserwatorów o wynikach badań.

Ja jestem po kolejnych badaniach. Jakie to jest wspaniałe uczucie wiedząc, że wszystko jest w porządku

– ogłosiła, nie kryjac radości.

Po tym wstępie wystosowała apel. 41-latka podkreśliła, jak istotne dla zdrowia są badania profilaktyczne. O to, by o nich nie zapominać, poprosiła swoich fanów.

Kochani, badajcie się regularnie

– zwróciła się do nich prosto z kliniki.

Oceń ten artykuł 54 229

Ogólna ocena Katarzyna Cichopek prosto z kliniki przekazała ważne wieści. "Jestem po kolejnych badaniach" to: 19% / 100%, uzyskana z: 283 głosów.