Katarzyna Glinka w wakacyjnym wydaniu. Na opalone ciało założyła jasny strój kąpielowy. "Rewelacja" - komentują internauci [ZDJĘCIA]

Katarzyna Glinka zaprezentowała się w stroju kąpielowym. Właśnie tak piękna aktorka postanowiła pozdrowić instagramową publiczność prosto z...Bali! Sekcja komentarzy w mig wypełniła się komplementami.

Katarzyna Glinka w stroju kąpielowym

Katarzyna Glinka należy do grona „znanych i lubianych”, którzy postanowili zamienić szarą i lekko zaśnieżoną, polską jesień na wakacyjny klimat. 45-letnia aktorka, a prywatnie mama dwójki dzieci, spakowała walizki i wybrała się w zagraniczną podróż, odwiedzając Bali. We wspomnianym miejscu wraz z nią przebywa także inna gwiazda – Anna Wendzikowska. Publikowane przez nie„pocztówki” – w postaci zdjęć i filmików – wskazują na to, że spędzają na Bali fantastyczne chwile. Nie brakuje zajęć grupowych, ale też czasu na relaks i na letnie sesje foto! Kasia Glinka pokazała internautom obserwującym jej profil na Instagramie kolejną „wakacyjną paczkę”, pozując do fotografii w oryginalnym stroju kąpielowym.

Przesuń w prawo.

Tym razem postawiła na jasny, jednoczęściowy kostium z finezyjnie splecionym materiałem w okolicy biustu. Strój doskonale podkreśla nie tylko zgrabną sylwetkę aktorki, ale też mocną opaleniznę, która zdobi jej ciało.

Katarzyna Glinka na wakacjach – nowe zdjęcia na Instagramie

Obok takiego wpisu Katarzyny Glinki internauci nie mogli przejść obojętnie! „Przemycony”, wakacyjny klimat trafił prosto w ich serca, a oni odwdzięczyli się istną lawiną komplementów:

Kasiu, cudownie, jesteś przepiękna.

No teraz to Pani przesadziła. Nie mogę się napatrzeć.

Rewelacja.

To już kolejny post opublikowany przez serialową Kasię Górkę z serialu: „Barwy szczęścia”. Od kilku dni aktorka dzieli się z instagramową publicznością wpisami nawiązującymi do jej zagranicznej wycieczki, dodając do swoich słów hipnotyzujące fotografie oraz nagrania.

Katarzyna Glinka – filmy, seriale, życie prywatne

Katarzyna Glinka niezmiennie występuje w serialu: „Barwy szczęścia”, w którym jest obecna od samego początku. Na swoim koncie ma także wiele innych filmowych oraz serialowych ról. Zagrała w takich projekcjach, jak m.in.: „Wkręceni”, „Tancerze”, „Och, Karol 2”,,7 rzeczy, których nie wiecie o facetach” i w wielu innych.

Kasia Glinka chętnie brała również udział w rozmaitych telewizyjnych projektach. „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Taniec z Gwiazdami” czy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” – w każdym z programów dawała z siebie wszystko!

Prywatnie aktorka to przede wszystkim mama dwóch chłopców. Starszy z nich – Filip – przyszedł na świat w 2012 roku. To owoc miłości Katarzyny Glinki i Przemysława Gołdona, z którym gwiazda była związana przez pewien czas. Następnie serialowa Kasia z „Barw…” tworzyła związek z Jarosławem Bienieckim, z którym ma syna – Leo (ur. w 2020 roku). Para była nawet po zaręczynach, jednak w ostatnich miesiącach pojawiły się informacje o rozstaniu Katarzyny i Jarosława.

Internauta chciał "wbić szpilę" Katarzynie Glince: "Bez hejtu, ale...". Aktorka odpowiedziała!
Katarzyna Glinka wrzuciła do sieci fotkę, na której pozuje bez makijażu. Wspomniana fotografia stała się tłem dla wpisu aktorki, w którym poruszony został m.in. temat prywatności. Gwiazda "Barw...

Oceń ten artykuł 3 3

Ogólna ocena Katarzyna Glinka w wakacyjnym wydaniu. Na opalone ciało założyła jasny strój kąpielowy. "Rewelacja" - komentują internauci [ZDJĘCIA] to: 50% / 100%, uzyskana z: 6 głosów.