Katarzyna Grabowska na intymnym kadrze. Gwiazda "Zakochanych po uszy" wyeksponowała ciążowe krągłości [ZDJĘCIE]

Katarzyna Grabowska wkrótce będzie mamą! Aktorka doskonale znana widzom "Zakochanych po uszy", a prywatnie córka Andrzeja Grabowskiego, właśnie szykuje się do nowej roli. Gwiazda nie zapomina również o internautach, dzieląc się z nimi wyjątkowymi, ciążowymi kadrami.

Katarzyna Grabowska w ciąży

Andrzej Grabowski ma nie lada powód do świętowania; znany aktor niebawem znów zostanie dziadkiem! Jego młodsza córka – Katarzyna Grabowska – jest bowiem w zaawansowanej ciąży. Gwiazda występująca w zakończonym już serialu pt.: „Zakochani po uszy” oraz jej mąż – Damian Kulec – powitają na świecie córkę, ale na razie nie zdradzili jej imienia. Piękna przyszła mama chętnie dzieli się za to uroczymi, ciążowymi kadrami, a internauci nie ustają w komplementach. Tym razem Kasia Grabowska postanowiła podzielić się ujęciem będącym efektem jej współpracy w studiu fotograficznym; na sensualnym kadrze aktorka pozuje ubrana w ciemne, opinające body oraz w czarne, wzorzyste rajstopy.

„Ciąża Ci służy”

Katarzyna Grabowska w ciąży wygląda kwitnąco, więc nie dziwią wirtualne „serduszka” oraz komplementy pozostawione w sekcji komentarzy przez oczarowanych fanów:

Super ujęcie. Pięknie,

Piękna mamusia,

Kasiu jesteś piękna kobietą.... I na pewno będziesz cudowną mamą...

Ciąża Ci służy, Kasiu.

Katarzyna Grabowska to młodsza z córek Andrzeja Grabowskiego i Anny Tomaszewskiej. Jej siostrą jest Zuzanna Grabowska: prywatnie żona wokalisty Pawła Domagały.

Kasia Grabowska pojawiła się w wielu polskich serialach, jednak największą popularność przyniósł jej projekt pt. „Zakochani po uszy”, gdzie wcielała się w rolę Asi Popiel. Prywatnie Katarzyna Grabowska od kilku lat jest szczęśliwą żoną, a wkrótce zadebiutuje w nowej, życiowej roli – mamy. Raz jeszcze serdecznie gratulujemy!

Mała Ania z "Warsaw Shore" odsłania nagi, ciążowy brzuch i zdradza imię dziecka. Poród coraz bliżej!
Mała Ania z "Warsaw Shore" jest w zaawansowanej ciąży! Uczestniczka pierwszych sezonów programu MTV szykuje się do roli mamy, dzieląc się swoją radością z innymi. Sowińska właśnie...

Oceń ten artykuł 0 0
Komentarze