Katarzyna Skrzynecka odsłania opalone ciało na plaży. "Wyzwolona, jak nowa co dzień" [FOTO]

Katarzyna Skrzynecka jest z rodziną nad polskim morzem. Jurorka programu "Twoja twarz brzmi znajomo" pochwaliła się w sieci zdjęciami z plaży i wprawiła internautów w osłupienie. "Wow, ale rzeźba!" - komentuje jedna z fanek. "A dzięki, dzięki" - odpowiedziała jej 51-letnia aktorka i wokalistka.

Katarzyna Skrzynecka – Instagram

Katarzyna Skrzynecka od lat prężnie działa w show-biznesie i stale podejmuje się nowych wyzwań zawodowych. Na dużym ekranie mogliśmy oglądać ją ostatnio w filmach „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4” oraz „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach”. W telewizji natomiast pojawia się m. in. w serialu „Na dobre i na złe”. Jest także jurorką w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, który jesienią powróci na antenę Polsatu z siedemnastą edycją.

Choć trwa sezon urlopowy, Katarzyna Skrzynecka wcale nie zwalnia tempa. 51-letnia aktorka i wokalistka jest obecnie nad polskim morzem, gdzie łączy pracę z rodzinnym wypoczynkiem. Wszystko na bieżąco pokazuje na swoim instagramowym profilu, który obserwuje już niemal 190 tysięcy osób.

Popracowano. Koncert na wybrzeżu zagrany, mężowskie warsztaty sportowe poprowadzone. Zostały nam jeszcze dwa dni na słoneczne spacery. Na słonecznej mieleńskiej plaży dużo, dużo wakacyjnych gości. Jeśli trudno o wolne miejsce nad wodą, można przemieścić się nieopodal do spokojnych Łaz (czy Łazów? Jak powinniśmy prawidłowo odmieniać? Bo każdy mówi inaczej…) by znaleźć spokój, szum fal, swobodnie dużo miejsca i frajdę długich spacerów plażą, jakie pamiętam z dzieciństwa z moimi rodzicami

– pisała ostatnio na Instagramie.

Katarzyna Skrzynecka z rodziną na plaży

Skrzynecka swoją relację z pobytu nad Bałtykiem opatrzyła zdjęciem, do którego zapozowała z mężem Marcinem Łopuckim i 11-letnią córką Alikią. Fotografia wywołała niemałe poruszenie. Wzrok internautów przykuła nie tylko wakacyjna opalenizna całej rodziny. Komentujący zwrócili też uwagę na imponującą muskulaturę ukochanego Skrzyneckiej.

Wow, jaka rzeźba!

– napisała jedna z fanek aktorki.

51-letnia gwiazda nie pozostawiła tego komentarza bez odpowiedzi i zażartowała:

Moja? A dzięki, dzięki

Pod kolejnymi kadrami z wakacji gwiazda „Twoja twarz brzmi znajomo” zamieściła tekst jednej ze swoich piosenek.

Zachody słońca wciąż od lat
Miewają pomarańczy smak
Być może…
Nad morzem…
I mimo, że są słodkie tak,
To jednak wciąż jak światem świat,
Wśród ludzi
Coś się budzi
Dobrego, ciepłego, pięknego,
Jak czar złotych plaż.

Z nieba pomarańcze
Słońce chyli do mórz,
By dniem wzejść nad szczyty gór…
Kiedy bosa tańczę
W blasku pomarańczowych zórz,
Na tej plaży budzę się
Wyzwolona, jak nowa co dzień…

– cytuje utwór „Pomarańcze” wyraźnie wakacyjnie nastrojona gwiazda.

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Katarzyna Skrzynecka odsłania opalone ciało na plaży. "Wyzwolona, jak nowa co dzień" [FOTO] to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze