Katarzyna Skrzynecka pokazała ciało w bikini. Fani zachwyceni. "Ale bosko!" [FOTO]

Katarzyna Skrzynecka pochwaliła się fanom zdjęciami z plaży. Fotografie, do których pozuje w bikini, to na jej instagramowym profilu rzadkość, dlatego wywołały one niemałe poruszenie. Posypały się komentarze, a Skrzynecka wykazała się niemałym dystansem.

Katarzyna Skrzynecka w telewizji

Katarzyna Skrzynecka działa w show-biznesie nieprzerwanie od ponad trzech dekad. 51-letnią obecnie aktorkę i wokalistkę, znaną z produkcji takich jak „Duża przerwa”, „Bao-Bab, czyli zielono mi”, „Bulionerzy”, „Na dobre i na złe”, „Miszmasz, czyli kogel-mogel 3” czy „Koniec świata, czyli kogel-mogel 4”, publiczność telewizyjna od wielu lat może oglądać również w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”. W pierwszej edycji wystąpiła jako uczestniczka i nie miała sobie równych, od drugiego sezonu zasiada natomiast w jury. Na antenie Polsatu zadebiutowała właśnie siedemnasta już edycja muzycznego show z jej udziałem.

Katarzyna Skrzynecka na Instagramie

Kasia Skrzynecka prężnie udziela się także w social mediach. Za pośrednictwem swojego obserwowanego przez niemal 190 tysięcy osób profilu na Instagramie regularnie dzieli się nowinkami ze swojego życia zawodowego oraz prywatnego. Obecnie ze swoim mężem Marcinem Łopuckim oraz córką Alikią odpoczywa w ukochanej Grecji i zasypuje fanów kolejnymi zdjęciami z rodzinnego urlopu.

Katarzyna Skrzynecka w bikini na plaży

Jurorka programu „Twoja twarz brzmi znajomo” nie jest jedną z gwiazd, które na co dzień prezentują się w mediach społecznościowych w strojach kąpielowych czy w bieliźnie. Skrzynecka stroni od pokazywania się w negliżu, jednak urlop w gorącej Grecji to naturalna okazja, by zrobić sobie zdjęcie w bikini. 51-letnia gwiazda dała się zatem sfotografować podczas kąpieli w morskiej wodzie, a efektami pochwaliła się później na Instagramie. Wakacyjną galerię podpisała w swoim stylu.

Poranne okoliczności, w których pojęcie „wpienić się” lub „zamorzyć się” nabiera innego znaczenia. Do Afrodyty brakuje mi już tylko afro

– napisała żartobliwie.

Pod spodem zaroiło się od komplementów.

Syrena

Piękna

Ale bosko

Jaka piękna syrena

– zachwycają się Katarzyną Skrzynecką w bikini internauci.

Pojawiły się także nieco inne komentarze.

Tsunami będzie

– zażartował jeden z komentujących.

Skrzynecka zareagowała z dystansem.

Wyporność służy

– stwierdziła.

Inna internautka zauważyła, że to kolejny urlop gwiazdy „TTBZ” w ostatnim czasie.

Znów na wakacjach? Żyć nie umierać

– napisała.

W odpowiedzi Skrzynecka wyjaśniła:

Nie, nie „znów”. Od lat nasz letni urlop dzielimy na pół: kawałek w lipcu – zwiedzić coś, czego jeszcze nie znamy, później całe lato w pracy i na sam koniec wakacji – drugi kawałek urlopu zawsze w Grecji. Dzięki temu wakacje wydają nam się dłuższe

Przesuń w prawo.

Oceń ten artykuł 0 3
Komentarze