Katarzyna Zielińska pokazała zdjęcie z siostrą. Kobiety wspierają się po śmierci mamy. "Razem przenosimy góry"

Na Instagramie Katarzyny Zielińskiej pojawiła się fotografia, na której zobaczyliśmy aktorkę podczas przejażdżki samochodem z siostrą. Kobiety w połowie lipca pożegnały swoją mamę i wspierają się w tej trudnej dla nich chwili. W podpisie gwiazda podkreśliła siłę ich siostrzanej miłości.

Katarzyna Zielińska na zdjęciu z siostrą

Ostatni czas jest wyjątkowo trudny dla Katarzyny Zielińskiej. Aktorka znana m.in. z seriali "Barwy szczęścia", czy "Zawsze warto" w połowie lipca w emocjonalnym wpisie poinformowała o śmierci swojej mamy.

Te łzy to bardzo egoistyczna sprawa, bo jest Ci tam dobrze. Na pewno tak jest. Spacerujesz i oddychasz pełną piersią. Tylko zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem. Miałyśmy iść na kawę do kawiarni Kalusi i na placki z wątróbką. Twoje ulubione. Ale jakoś to ogarnę. Muszę 

- pisała Katarzyna Zielińska

Na najnowszym zdjęciu artystki zobaczyliśmy, że kobieta spokój w tych trudnych chwilach znajduje u boku swojej młodszej o sześć lat siostry - Karoliny. Panie wybrały się niedawno na przejażdżkę samochodową, a po drodze wstąpiły na burgery. W podpisie Katarzyna Zielińska podkreśliła siłę siostrzanej miłości. 

Kala & Kania. Sis. Razem przenosimy góry. Dosłownie! 

- napisała

Komentarze fanów

Internauci bardzo ciepło zareagowali na najnowszą fotografię gwiazdy. W dziesiątkach komentarzy fani Katarzyny Zielińskiej komplementowali wspaniałą więź między siostrami i dzielili się swoimi przemyśleniami dotyczącymi korzyści z posiadania rodzeństwa.

Super siostry

Siostra to najlepsza instytucja życiowa. Ja mam to samo szczęście Pani Kasiu

Zazdroszczę takiej siostry 

Wspaniała siła Sióstr

Rewelacyjny siostrzany duet 

- piszą pod zdjęciem internauci

Smutne chwile w życiu Katarzyny Zielińskiej. Aktorka w poruszających słowach pożegnała zmarłą mamę. "Zaskoczyłaś nas"
Nie żyje mama Katarzyny Zielińskiej. Aktorka poinformowała o tym w mediach społecznościowych, publikując poruszający wpis. "Zaskoczyłaś nas tym nagłym spacerem" - wyznała...

Oceń ten artykuł 0 1
Komentarze