Katarzyna Zielińska zapuściła włosy i postawiła na blond. Rudy to już przeszłość!

Katarzyna Zielińska przeszła metamorfozę. Gwiazda serialu "Barwy szczęścia" pożegnała charakterystyczny rudy kolor na głowie. Jest teraz blondynką.

Katarzyna Zielińska przeszła metamorfozę

Znakiem rozpoznawczym Katarzyny Zielińskiej od niepamiętnych czasów był charakterny, rudy kolor włosów. Chociaż aktorce zdarzało się w przeszłości romansować z blondem, to ostatecznie i tak wracała do charakterystycznych rudości. W ostatnim czasie gwiazda znów nabrała ochoty na eksperymenty. I ponownie porzuciła rudy na rzecz jaśniejszego odcienia.

Katarzyna Zielińska została blondynką

Katarzyna Zielińska zrezygnowała z charakterystycznych rudości na głowie. Aktorka odwiedziła fryzjera i zdecydowała się na jaśniejszy kolor. Postawiła na ciepły odcień blondu. Ponieważ gwiazda „Barw szczęścia” od pewnego czasu zapuszcza włosy, metamorfoza jest tym bardziej wyraźna. Fani nie kryli, że przemiana aktorki nieco ich zaskoczyła.

Odkurzyłam się

– stwierdziła natomiast sama Zielińska.

Pomimo efektu zaskoczenia, obserwatorzy Katarzyny Zielińskiej w większości zareagowali na jej nową fryzurę bardzo entuzjastycznie.

Świetny kolor! 

Czuję, że będzie powolny powrót do blondu…

Kasiu, śliczny kolor, jaki to?

Ale zmiana! 

– skomentowali.

Oceń ten artykuł 2 64

Ogólna ocena Katarzyna Zielińska zapuściła włosy i postawiła na blond. Rudy to już przeszłość! to: 3% / 100%, uzyskana z: 66 głosów.
Komentarze