Katy Perry na planie „Zoolandera 2”

Wokalistka udostępniła na swoim Instagramie wideo, w którym widzimy ją w towarzystwie Dereka Zoolandera granego przez Bena Stillera. Będziemy mogli zobaczyć ją w filmie „Zoolander 2”, w którym pojawiła się w epizodycznej roli.

Zwiastun powracającego po 15 latach filmu zadebiutował w sieci w listopadzie. W teaserze „Zoolandera 2” Katy Perry nie pojawiła się, za to mogliśmy zobaczyć w nim Justina Biebera, Benedicta Cumberbatcha, Penelope Cruz czy Owena Wilsona.

Udział Perry w filmie właśnie został potwierdzony. Katy nie potwierdzała dotychczas swojej roli, jednak jakiś czas temu poinformowała fanów, że nagrywa w Rzymie niewielki epizod.

FASHUN WILL HAPPUN 2.12.16. @Zoolander #Zoolander2

A video posted by KATY PERRY (@katyperry) on

Wokalistka udostępniła na swoim Instagramie wideo, w którym śpiewa utwór „Relax” zespołu Frankie Goes to Hollywood. W pewnym momencie w kadrze pojawia się Derek Zoolander ze słowami: „Czy mogłabyś nie śpiewać tej piosenki? Mam z nią bardzo osobisty problem”.

Film „Zoolander 2” będzie miał swoją światową premierę 12 lutego, natomiast na ekrany polskich kin wejdzie 4 marca 2016 roku. Przypomnijcie sobie zwiastun!

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Katy Perry na planie „Zoolandera 2” to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze