Kayah pochwaliła się przystojnym synem. 22-letni Roch Rooyens zaskoczył mamę na koncercie

Podczas swojego ostatniego występu Kayah postanowiła pochwalić się swoim synem. W trakcie jednego z utworów na ekranie wyświetliło się zdjęcie wokalistki z Rochem. Gwiazda nie spodziewała się, że 22-latek sprawi jej niespodziankę i pojawi się na koncercie.

Patchworkowa rodzina Kayah

Kayah i Rinke Rooyens poznali się na planie programu "To było grane". Uczucie, które ich połączyło było tak silne, że w sierpniu 1998 stanęli na ślubnym kobiercu, a kilka miesięcy później na świat przyszedł ich syn - Roch. Niestety związek piosenkarki i producenta telewizyjnego nie przetrwał próby czasu, w 2002 roku para zdecydowała się na separację, a w 2010 wzięła rozwód.

Rozstanie nie oznaczało jednak zerwania kontaktów. Kayah i Rinke nadal są przyjaciółmi, wokalistka była także jednym z gości na ślubie swojego byłego męża z Joanną Przetakiewicz. Projektantka w wywiadzie dla portalu "Plejada" wyznała, że wszyscy wspólnie tworzą jedną dużą rodzinę.

To jest kwestia dojrzałości. Jesteśmy młodym związkiem, bo dopiero jesteśmy ze sobą niecałe trzy lata, ale jesteśmy bardzo dojrzałymi ludźmi. Stworzyliśmy dużą, pachworkową rodzinę. Mamy wspólnie czterech synów (plus ich cztery dziewczyny - to już jest osiem osób), plus nasi rodzice: tata Rinke i moja mama, plus Kayah ze swoim partnerem to już jest 12 osób! Lubimy się, kochamy, troszczymy się o siebie, szanujemy, podchodzimy do siebie z sympatią. Jesteśmy jedną, wielką rodziną 

- mówiła Joanna Przetakiewicz

Kayah pochwaliła się synem

W ubiegłą niedzielę Kayah występowała w Lublinie. Podczas koncertu nie zabrakło utworu "Jidisze Mame", podczas którego na ekranie były wyświetlane zdjęcia matek z dziećmi. Na jednej z fotografii zobaczyliśmy samą wokalistkę ze swoim synem. Nieoczekiwanie Roch Rooyens wraz z kolegami pojawił się na koncercie, czym zaskoczył swoją mamę. Dodatkowa dawka stresu spowodowana obecnością syna nie wpłynęła na występ i Kayah jak zwykle oczarowała publiczność. 

To dla mnie nowość 

- przyznała Kayah ze sceny

Jak wygląda 22-letni syn piosenkarki? Ci, którzy nie mogli być obecni na jej koncercie, z łatwością mogą znaleźć zdjęcia Rocha w galerii jego taty. Niedawno Rinke opublikował piękny wpis pod adresem syna, do którego dołączył galerię z jego zdjęciami. Internauci są zgodni, że 22-latek jest przystojnym mężczyzną, a kariera w modelingu stoi przed nim otworem.

"Robisz wszystko, by zasłużyć na miłość, na akceptację". Słowa Kayah doprowadziły Magdę Mołek do łez
Kayah była gościem ostatniego odcinka programu Magdy Mołek "W moim stylu", który ukazał się na YouTubie. Wokalistka w rozmowie z dziennikarką poruszyła temat swojego dzieciństwa. Jej słowa poruszyły Mołek, która nie mogła powstrzymać łez.

Kayah wspomina program "To było grane" i pokazuje archiwalne zdjęcie. "Byłaś cudowna!"
Kayah postanowiła zaskoczyć fanów i opublikowała na swoim Instagramie pewien archiwalny. Zobaczyliśmy na nim gwiazdę młodszą o 23 lata. Okazało się, że program, który promował plakat, jest dobrze znany internautom, którzy uwielbiali prowadzącą go...

Oceń ten artykuł 0 0