Kendall Jenner otarła się o śmierć? Psychofan chciał zastrzelić gwiazdę

Kendall Jenner otarła się o śmierć? Jak podają zagraniczne media, psychofan śledził gwiazdę i planował ją zastrzelić. Modelka w obawie o swoje życiem wynajęła na stałe całodobową ochronę wyposażoną w broń palną.

Psychofan chciał zastrzelić Kendall Jenner

Według zagranicznych mediów, jedna z sióstr Jenner/Kardashian ma spore powody do obaw. Jak podają amerykańskie portale, Kendall Jenner mogła stracić życie. Modelka, która cieszy się ogromną popularnością na całym świecie, była śledzona przez psychofana, który… chciał ją zabić.

Policja zatrzymała 24-letniego Malika Bowkera, który według śledztwa, planował zabójstwo gwiazdy. Mężczyzna śledził Jenner po całej Ameryce, czekając na okazję, podczas której będzie mógł ją zastrzelić. Po zabójstwie planował odebrać sobie życie.

Jak podaje portal TZM, sąd wydał zakaz zbliżania się mężczyzny do modelki na mniej niż 100 metrów. Niestety taki zakaz nie wystarczył, by uspokoić przerażoną gwiazdę. Kendall zdecydowała się wynająć sobie na stałe całodobową ochronę wyposażoną w broń palną.

Kendall Jenner z czarnym ogierem. W zmysłowej sesji wzięła udział również Kim Kardashian!
Siostry z klanu Jenner/Kardashian doskonale wiedzą, jak zwrócić na siebie uwagę. Członkinie rodziny od lat cieszą się gigantyczną popularnością, a ich firmy zapewniają milionowe zyski....

Oceń ten artykuł 1 0

Ogólna ocena Kendall Jenner otarła się o śmierć? Psychofan chciał zastrzelić gwiazdę to: 100% / 100%, uzyskana z: 1 głosów.
Komentarze