hity na MAXXa
hity na MAXXa

Kevin Costner otwarty na powrót do "Yellowstone"! Co musi się wydarzyć?

Niedawno dużo się mówiło o odejściu Kevina Costnera z serialu "Yellowstone". Wkrótce zostanie wyemitowana druga część piątego, finałowego sezonu popularnego hitu Netflixa. Dotychczas nie było oficjalnego potwierdzenia, czy aktor wystąpi w ostatnich odcinkach. Costner jednak niedawno wyjawił, co musiałoby się stać, aby mógł ponownie wcielić się w rolę Johna Duttona.

fot. YouTube
fot. YouTube

"Yellowstone" – o czym opowiada?

John Dutton (Kevin Costner) musi zmierzyć się z przeszłością, rodziną i politykami, aby ochronić swoje rancho przed bezwzględnymi deweloperami. Na jego drodze stają także rdzenni mieszkańcy rezerwatu oraz inni przeciwnicy, pragnący przejąć kontrolę nad jego ziemią. Serial stworzony przez Taylora Sheridana zyskał międzynarodową sławę dzięki swojej autentyczności, silnej fabule i znakomitej grze aktorskiej. "Yellowstone" to nie tylko historia walki o władzę, ale również o złożonych relacjach rodzinnych i politycznych intrygach.

Kevin Costner rozstał się z serialem w burzliwych okolicznościach

Aktualnie trwają zdjęcia do finałowych odcinków 5. sezonu, które mają zakończyć serial. Jakiś czas temu głośno było o odejściu Kevina Costnera z "Yellowstone" z powodu jego złych relacji z produkcją. Aktor wprawdzie pojawił się w pierwszej części 5. odsłony, jednak do tej pory nikt oficjalnie nie potwierdził, czy gwiazdor wystąpi w finale produkcji. W sieci zaczęły pojawiać się spekulacje na temat tego, że jego rolę miałby przejąć Matthew McConaughey.

Kevin Costner jednak wróci do "Yellowstone"?

Ostatnio Costner znów podsycił plotki na temat swojego udziału w hicie Netflixa, mówiąc:


Zawsze wspierałem ten projekt, kocham go – powiedział. Jest dla mnie bardzo ważny. Z największą przyjemnością wróciłbym do niego, gdyby pojawiły się odpowiednie okoliczności. Wydaje mi się, że wszyscy byśmy tego chcieli. Ale dla mnie naprawdę muszą zaistnieć sprzyjające okoliczności.

Kultowy serial juş wkrótce na antenie TVN! Warto go zobaczyć
Zapnijcie pasy, bo juş 1 lipca, na antenie TVN, zadebiutuje serial, który podbił serca widzów na całym świecie – "Yellowstone"! Kevin Costner, wcielając się w rolę Johna Duttona, zaprasza na epicką podróş po największym...

Oceń ten artykuł 0 0