„Kevin sam w domu” wrócił po 25 latach!

Macaulay Culkin ponownie wcielił się w rolę Kevina McCallistera. Zobaczcie Kevina starszego o 25 lat w nowej, złowieszczej odsłonie. Trauma z dzieciństwa zostawiła nieodwracalny ślad w jego psychice…

Filmy „Kevin sam w domu” i „Kevin sam w Nowym Jorku” to od lat nieodłączna część okresu okołoświątecznego. Ten pierwszy wszedł na ekrany kin równo ćwierć wieku temu. Macaulay Culkin wcielił się w nim w  rolę ośmiolatka, o którym rodzice zapominają w Boże Narodzenie.

hi guys here's a cute picture of Mac in home alone 2. #macaulayculkin #homealone2 #cute

A photo posted by > (@macaulay.culkin) on

Teraz Kevin powraca. Jest już dorosły, jednak trauma z dzieciństwa wywarła wpływ na całe jego obecne życie. Culkin wcielił się w rolę 33-letniego Kevina w pierwszym odcinku satyrycznej serii „:DRYVRS” na YouTube.

Dorosły Kevin jest teraz kierowcą, jednak nie radzi sobie zbyt dobrze. Jego pasażer, którego gra Jack Dishel – autor filmu – postanawia sam wsiąść za kierownicę. Siedzący z tyłu samochodu Kevin opowiada mu o swoim frustrującym życiu. Nagle na samochód napada bandyta. Wtedy Kevin znów może wykorzystać doświadczenie, które zdobył jako 8-latek.

Co stało się, gdy bandyta napadł na samochód, w którym pasażerem był Kevin McCallister? Zobaczcie!

Oceń ten artykuł 104 37

Ogólna ocena „Kevin sam w domu” wrócił po 25 latach! to: 73% / 100%, uzyskana z: 141 głosów.
Komentarze