hity na MAXXa
hity na MAXXa

Kevin z Jonas Brothers otrzymał diagnozę nowotworu. Gwiazdor przeszedł zabieg

Kevin, Nick i Joe tworzą zespół Jonas Brother. Muzycy od wielu lat obecni są w mediach, dzięki czemu zyskali ogromny rozgłos. Teraz dowiedzieliśmy się, że najstarszy z nich - Kevin - jakiś czas temu dowiedział się, że ma nowotwór. Celebryta musiał przejść zabieg, podczas którego usunięto mu groźne znamię.

Rex Features/East News
Rex Features/East News

Kevin z zespołu Jonas Brothers

Zespół Jonas Brothers, w skład którego wchodzą bracia Nick, Joe i Kevin, bił kiedyś rekordy popularności. Wokaliści mogli pochwalić się rzeszą fanek, które traktowały artystów jak prawdziwych idoli. W 2013 roku ogłoszono rozłam grupy, jednak mężczyźni kilka lat później postanowili, że jednak nie mogą żyć bez muzyki i wrócili na scenę z singlem "Sucker”.

W ramach trasy koncertowej „The Tour” idole nastolatek odwiedzą również Polskę. Początkowo muzycy mieli przyjechać do Krakowa w maju tego roku, jednak finalnie show przeniesiono na 16 października.

Kevin Jonas przeszedł operację

36-letni muzyk opublikował w mediach społecznościowych nagranie, podczas którego wyznał, że lekarze wykryli u niego nowotwór skóry. Kevina zaatakował rak podstawnokomórkowy, ale dzięki szybkiej interwencji jego zdrowiu i życiu nie zagraża już niebezpieczeństwo.

W materiale udostępnionym na Instagramie mężczyzna pokazał relację z zabiegu, podczas którego specjaliści usunęli mu podejrzany fragment z czoła. Operacja przebiegła sprawnie i pomyślnie, dzięki czemu Kevin szybko doszedł do siebie. Miejsce, z którego wycięto pieprzyk, zaklejono specjalnym opatrunkiem.

Muzyk zaapelował do fanów i przypomniał im, aby regularnie sprawdzali swoje pieprzyki. Regularna kontrola u dermatologa pomoże wykryć podejrzane znamię wcześniej, dzięki czemu – tak jak w przypadku Jonasa – powrót do pełni zdrowia będzie jak najbardziej możliwy.

Oceń ten artykuł 0 0